Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy férfinak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfinak azt mondani, hogy “kedvesem”?

Figyelt kérdés

Nem csak nőknek mondják? A férfinak milyen érzés ha a nő így szólítja meg?


Nagyon nagyon kedves és udvarias velem és legszívesebben mindig így szólítanám.


2019. febr. 20. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha négyszemközt így szólítana egy nő, biztos lennék benne, hogy akar tőlem valamit. De mások előtt csak akkor szólítson így, ha hivatalosan is egy pár vagyunk, mert nem szeretek pletykatéma lenni.
2019. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele baj. Bár én leginkább akkor szoktam így hívni ha valami nézeteltérés van és átváltok cinikusabb hangnemre. Tehát ez a "és ugyan mondd már meg kedvesem, hogy én mégis mi a francot kezdjek ezzel". :D

De amúgy nekem ugyan az a kategória mint a kincsem, drágám, életem stb. Szerintem teljesen rendben van és aranyos. Soha nem mondta még senki, hogy zavarná ha hasonlóan szólítom meg.

2019. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B.. zis, mint ByeAlex.
2019. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most komolyan, nem is értem, hogy ezt miért kell másoktól megkérdezned??? Leírtad , hogy legszívesebben mindig így szólítanád, hát akkor tedd ezt. Miért ne tehetnéd azt ami jól esik, ha így akarod szólítani hajrá :) A férfiak is igénylik a kedveskedést:)
2019. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólítottak már így kapcsolatban, nekem tetszett. Intim és gyengéd.
2019. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!