Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ti "férfiszakmával"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ti "férfiszakmával" foglalkoznátok hogyan közölnétek ezt az ismerkedési fázisban lévő férfival?

Figyelt kérdés

Én azzal foglalkozom. Az utóbbi pár évben megismertem sok férfit, volt egy kapcsolatom is, és eddig mindegyik kivétel nélkül amikor megtudta mit dolgozok kiakadt és eltűnt, akivel kapcsolatot sikerült kialakítanom pedig végig azzal zargatott, hogy hagyjam ott és csináljak "női munkát", mint például fodrászkodás, műkörmözés, stb. mert ez "gáz". De én ezt szeretem, nem akarom még egyelőre ott hagyni.

Most ismerkedek egy férfival, eddig még nem kérdezte meg mivel foglalkozom, de fogalmam sincs hogyan mondjam meg neki úgy, hogy ő ne akadjon ki és tűnjön el emiatt.

Ti hogyan mondanátok ezt el? Kb olyan drámát csapott eddig minden pasi, mintha azt közöltem volna, hogy prosti vagyok, pedig tisztességes munkát végzem.

A kérdés abszolút nem kamu, és nem trollkodás, komoly válaszokat várok, mert sajnos tényleg ebben a helyzetben vagyok.


2020. febr. 12. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel foglalkozol ha szabad kérdezni?

Egyebként simán elmondanám. Akikkel eddig ismerkedtél ezek szerint egyik sem egy intelligens pasi.

Itt jön ki hogy az emberek mennyire nem látnak tovább...

Aki ilyen értetlen és begyöpösödött azzal nem kell foglalkozni.

2020. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatnád mi az a tipikus férfiszakma! Autószerelő?
2020. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Burkoló vállalkozó vagyok.
2020. febr. 12. 20:57
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Úgyis megtudja,simán elmondanám. A foglalkozás alapkérdés. Ha ezért elhagy,menjen.
2020. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi számít "férfiszakmának". Ács, burkoló, hegesztő, vagy ilyesmi? Én orvosnak tanulok, nyilván nem én leszek a főállású anya 6 gyerekkel, aki ünnepekkor 8 fogásos kajával látja vendégül a naccsaládot. Ha valakinek problémája lenne a dologgal és megkérne, hogy legyek inkább műkörmös, akkor legfeljebb röhögnék egy jót és elküldeném a pitsába. Felesleges azon görcsölni, hogy megfelelj minden komplexusos hülyének.
2020. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért gáz. Tök jó szakma :) Jó pénz van benne.

Én ács akartam lenni, de anyám nem engedte :(


A helyedben nyíltan megmondanám. Ha nem tetszik, akkor el lehet menni.

2020. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem vagány dolog burkolóként dolgozni nőként, nekem még tetszene is. :)
2020. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok úgy is látja a kezeden. Normális férfi ezen nem akad fenn.
2020. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán mondhatnád azt, hogy kreatív munkát végzel. ;) Elvégre jó adag kreativitás is kell az anyagválasztáshoz, csempekiosztáshoz.


Én nem látok ebben kivetnivalót, aki szerint meg nő létedre fodrásznak vagy műkörmösnek vagy jó, azt rövid távon ki kell vágni. Az ilyen később majd azzal jön, hogy a nőnek a konyhában a helye :(


Ahogy tökös voltál a szakma választásban, úgy itt is egyenesen add elő mivel foglalkozol. Akit meg zavar menjen a sunyiba.

2020. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintme nagyon menő :) és nekem parom is ezzel foglalkozik mondjuk és neki is biztosan tetszene.neki meg pont az nem tetszik hogy én meg körmözök 😀😀

Ezek a férfiak

2020. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!