Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok egy olyan emberrel akire nem lehet számítani mikor baj van? 18/L

Figyelt kérdés

A családi hátterem rossz. Nem is merek neki róla beszélni. Arról hogy az Apám alkoholista, vagy arról hogy milyen boldogtalan vagyok a családom miatt.

Tudom hogy nem lehet rá számítani mondjuk ha valami baj lenne itthon. Pedig mindig olyan férfira vágytam aki megvéd engem, lehet rá számítani de neki én nem vagyok az első.

Nem tudom foglalkozzak e vele.


2018. febr. 15. 17:58
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Ha te nem mondod el neki ezeket,akkor nem is fogja kitalálni...

Egy kapcsolatban a szr dolgokat is el kell mondani. Nem te vagy az egyedüli,akinek ilyenek a rokonai.

Ezeket nem kéne magadba fojtanod.

2018. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igaza van, miért vegye az alkoholista apád gondját a nyakába?! Mit vársz, menjen oda és verje meg, vagy hogy gondoltad?
2018. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek magát kell megmentenie!

Ne várd el senkitől, hogy kárpótoljon a rossz gyerekkorodért.

2018. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem..ami neked fáj fájjon neki is..az öröm és a teher is közös kell legyen..és főleg nem szólhat le csak mert szerencsétlen helyre születtél
2018. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!