Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszagondoltok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszagondoltok a volt kapcsolataitokra. Igaz az, hogy jobban emlekszel arra, nagyobb benyomást tett rad az az ember az életedben, aki VELED szakított, mint az, akivel te szakitottal?

Figyelt kérdés

Itt azokra az esetekre gondolok, mikor a szerelem létezett azért valaha a kapcsolatban, nem csak egy “jött-ment” dolog volt.

Vagy attól, hogy te szakitottal (ha nem megcsalas, stb miatt) még az a másik ugyanúgy nagy szerelem, emlékezetes lehetett?


2020. febr. 14. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem a legfájdalmasabb és legemlékezetesebb szakításom az volt, ahol én szakítottam. Szerettem, de teljesen mérgező volt vele a kapcsolat, sokféleképpen próbáltam menteni, de ez teljesen egyoldalú volt, így a saját érdekemben elhagytam. A mai napig jó döntésnek tartom, de rajta tartott a legtovább túllépni.
2020. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy csalóka jelenség, és a dimamikán múlik, nem az emberen. Ha te szakítasz, akkor korábban valószínűleg elszántad magad, te fejben már tovább léptél. Fordított esetben akivel szakítanak, az nem áll erre készen, emiatt elvarratlan szálak, nyitott kérdések maradnak a fejében, amik még nagyon sokáig nem hagyják nyugodni.


Bár valóban érdekes jelenség, hogy amikor a feleségemmel a párkapcsolatunk válságban volt, és rezgett a léc, hogy elhagy, valahogy sokkal nagyobbnak és izgalmasabbnak láttam, mint előtte, amikor úgy éreztem, én diktálok. Dominánsabbnak, határozottabnak láttam, mert ne nálam volt a kontroll. Komolyan mondom, még szebbnek is láttam. Szóval lehet benne ilyen is, de az ő esetében is bonyultabb a kép, oldalakon keresztül tudnám boncolgatni :).

2020. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig még mindig én szakítottam. A szerelem pedig olyan, hogy arra emlékezni fogsz. De ha a rossz dolgok ugye túlnövik, akkor már nem akarsz rá gondolni....
2020. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyformán elmúlt nullára mindkettő eset. Csak az múlt el nehezen, ahol egyikünk se akart szakítani de muszáj volt. Össze is jöttünk újra mikor lett lehetőségünk.
2020. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazsàg, hogy szakítani készültem vele, de mielőtt belekezdtettem volna a mondókàmba, ő jött a szokàsos hisztijével / késett a vonatom és újfent hűtlenséggel vàdolt meg. ( betegesen féltékeny és irànyítàsmàniàs volt), szóval összeveszett velem aztàn elviharzott, màsnap reggel keveredett vissza. Megvàrtam mert szakítani akartam, s közben kiderült, hogy akkor este volt egy 1 éjszakàs numeràja😂 Ez csak hab volt a tortàn. Az igazi nyom amit hagyott, nem is a megcsalàs miatt volt, vagy mert maga a kapcsolat vele az első hónapok utàn kínszenvedés volt ahogy jött elő az igazi énje, hanem mikor a szakítàs tényét közöltem vele, nemes egyszerűséggel felpofozott, majd ordítva közölte velem, hogy őt egy csaj se dobhatja és nem szakítunk. Max akkor ha majd ő úgy akarja. Reflexből visszaütöttem, aztàn àtkozódni kezdett, majd felvàltva üvöltözött velem és elmondott minden qurvànak, és hogy soha a kutyànak se fogok kelleni mert olyan ronda vagyok, illetve könyörgött a bocsànatomért, miközben összeszedtem a cuccaimat. Aztàn otthagytam. Fél év múlva pedig telefonszàmot kellett cserélnem mert napi 20x hívott amit kinyomtam és 10-15 smst írt amire nem vàlaszoltam.

Pàr éve még a facebookon is megtalàlt és nagyon sértve érezte magàt, hogy férjhez mentem😂😂 letiltottam. Azóta nyugi van. Hàla égnek.

2020. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam igen. Ha én szakítok, akkor ott marad bennem a kétség, hogy lehet túlreagáltam az okokat. Ha ő szakít, akkor tiszta sor, el kell fogadni és tovább lépni.
2020. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!