Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a nagyobb hibás? A házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a nagyobb hibás? A házas ember, aki kikezd egy függetlennel? Vagy, aki hagyja magát elcsábítani egy nős/férjezett embernek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 14:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
A házas ember a nagyobb hibás..
2014. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
A házas ember. Az "áldozat" néha azt sem tudja, hogy a másik házas.
2014. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a nő :)
2014. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Itt nincs nagyobb hibás. Ha megölök egy embert vagy 10-et mindegy, mert úgy is gyilkos vagyok. Remélem megértetted.
2014. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Aki kezdeményez, jelen esetben a házas, de ez csak árnyalatnyi különbség.
2014. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Aki kapcsolatban van.
2014. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 DanteSparda ***** válasza:
0%
a kisértő sose hibás az aki bele megy a kisértésbe az a hibás ha most azt mondom valakinek hogy öljön meg valakit és megteszi én hibás vagyok? nem mivel ő döntött úgy hogy megteszi senki se kényszeritette, a nő aki elcsábitja a férjet nem bűnös nem kényszeritette rá a pasit maximum csak buta hogy magát is átveri ezezl mert ebből semmi jó nem sül ki
2014. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
A kapcsolatban van a hiba. És a férfi a legnagyobb hibás, mert nem meri kinyitni a száját és megbeszélni a problémákat, helyette félrekúr.
2014. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs lényegi különbség, r/b*nc és f/szk*l*p, mindegy honnan nézzük
2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az, aki a kapcsolatból kacsingat kifelé. Szerintem aki a kapcsolatban benne van, annak a felelőssége, hogy benne is maradjon, akárhányan is próbálkoznak rajta kívül, ők még akár jól is járhatnak, nem nekik kell hűségesnek lenni...
2014. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!