Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A discord egy chates társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A discord egy chates társkereső?

Figyelt kérdés

Hallottam már többször hogy discordon irkálnak, de nem vagyok ebben jártas, mert nem használok ilyen appokat, vagy nem is tudom ez mi, úgyhogy csak bambán nézek rájuk.


Egyébként belegondolva elég sivár életet élhet az olyan, aki szemtől szembe nem tud kapcsolatot kialakítani, csak a kis virtuális világban, beleélve magát a nem fizikailag megélt érzésekbe.


Aztán a netes ismerkedés hozza magával azt is, hogy lehet a vonzó nőnek igazából töke van 🙂


2020. febr. 14. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem :D


En hasznalom. Chatre es hivasra, de ezt az appot kifejezetten gamereknek talaltak ki!

2020. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

nem


olyan mint a skype, csak azt már senki se használja, ez váltotta le kb


funkcióit tekintve szinte ugyanaz mint a skype/messenger


mondjuk van néhány csoport amit társkeresőknek hozta létre, de az halott ügy, gondolom nem akarsz amerikaiakkal, kínaiakkal, stb ismerkedni. mert 99%-ban azok vannak benne

2020. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem használtam Skype-t se úgyhogy nem tudok semmit ilyen csevegőről. A discordot el se tudtam képzelni micsoda. Most már tudom.🙂
2020. febr. 14. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen TeamSpeaken nyomta az összes kocka a játék közbeni dumálást. Mostanában pedig Discordon.
2020. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szóval azt sem tudtad hogy mi az, de már egyből lesajnáltad azokat, akik használják. És most hogy nyilvánvalóvá válta hülyeséged, még ki is emeled? Rendkívül érdekes.
2020. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
google: Discord. 5 másodperc...
2021. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!