Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kapja a Valentin napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kapja a Valentin napi ajándékokat az a sok szingli lány?

Figyelt kérdés

Nem egy lánynál láttam instán, hogy kitették az ajándékokat amit Valentin napra kaptak. Pedig tudni róluk, hogy nincs pasijuk. Mikor rá kérdeznek, hogy kitől kapták, azt mondják "titok".

Az ajándékokkal "menőznek",akiktől kapták azt már nem merik felvállalni? :D

Komolyan vannak olyan kétségbe esett palik akik ilyen 20 ezres macikat, csokit meg rózsát költenek egy olyan lányra, aki még csak nem is a barátnőjük?


2020. febr. 15. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk nem vagyok szingli, de kaptam ajándékot a két kisfiútól, akikre rendszeresen vigyázok. De egyébként adhat ajándékot valaki azért, hogy kifejezze, hogy tetszik neki a lány.
2020. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Minket apukám vitt el vacsorazni tegnap, valószínűleg ok is az apjuktol kapják, kam pasitol:DDDD
2020. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy "nincs pasijuk" még lehet, hogy épp ismerkednek, randiznak valakivel. De nem is feltétlenül kell pasira gondolni, én pl anyámtól is kaptam már ajándékba kis szívecskés csokit valentin napra, mert meglátta vásárláskor és kedveskedni akart.
2020. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is divat, hogy a szülők adnak a gyerekeknek is csokit ilyenkor, az apukák a lányaiknak és anyukának is virágcsokrot, kis macit... :) Mikor szingli voltam, az egyik évfolyamtársam az egész évfolyamot (voltunk vagy 130-an, abból 80 lány) végigkínálta csokival valentin napon és a női oktatókat is. :) A főnököm is ad a nőknek kis szív alakú csokit valentin napon, illetve Mikulást meg nyuszit is. Egy barátnőmmel is meg szoktunk egymást lepni ilyenkor. :)
2020. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

En kollegaktol is kaptam csoki rozsat pl.

Volt amikor baratnommel ajandekoztuk meg egymast, foleg mert tudja, hogy bolondulok a szivecskes macikert.

2020. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Anyu, apu, rokonok, barátok, nyálcsorgató "rajongók", saját maga akár. Végtelen a lista. Azért nem írják ki, mert ezzel húzzás a sok idióta agyát, aki mások életén elmélkedik. Nagy titok. lol
2020. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Jav.: húzzák
2020. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

4. Válaszát olvasva jutott eszembe a táskámban lapuló kis csoki. A cégnél mindenki kapott 14.-én, fiúk is lányok is.

De egyetemistaként a kolinkban is kaptunk ünnepekre apróságokat, úgy rémlik valentinra is.


Tényleg bárkitől lehet, rokon barát vagy olyan férfi akivel ismerkedik/kapcsolat elején van.

2020. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, de nem hiszem hogy egy kollégajuk ennyit költene rájuk. Egy nagy maci, mellé egy csokor rózsa, Raffaello, vagy valami drága csoki azért nem olcsó ajándék. A szülőktől sem megszokott az ilyen ajándék.
2020. febr. 16. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sajat maguknak vettek, hogy legyen mit kirakni. :)
2020. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!