Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este két nővel megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este két nővel megyek moziba. Hogy kell viselkedjek?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, egy osztálytársammal megyünk moziba aki 25 éves nő. Ő elhívta egy barátnőjét is, mind3man szinglik vagyunk, ezért tartunk a szerelmesek napján egy szingli estét. Valószíynű ez a barátnő még idősebb. Hogyan kell viselkednem, mit illik és mit nem?

2017. febr. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen viselkedj és illedelmesen. Ennyi

Miért valószínű hogy idősebb a barátnője? Az én baràtnőim belem egyidősek...

2017. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mint harom haver, nem randizni mesz veluk ha jol ertem.
2017. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ülj közéjük és a kukoricás vödröt tartsd az öledben, hogy kényelmesen tudjanak csipegetni belőle :)
2017. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

>kell


Ezt hogy érted? Mi az, hogy "kell"?

Mitől más ez, mint elmenni másik két akármelyik emberrel moziba? Találkozol velük, köszönsz, beszélgettek kicsit, vesztek jegyet, aztán finom popcornt meg kólát meg nachost, aztán ügyesen megtaláljátok a termet és azon belül a székeiteket, aztán szidjátok a mozit, hogy milyen sok hülye reklám van, aztán szépen végignézitek a filmet, utána kifele menet beszélgettek róla, hogy hogyan tetszett, aztán vagy hazamentek, vagy tovább kocsmába. Nem értem, mi a kérdés. Tedd, amihez kedved van, mondd, ami eszedbe jut, és érezd jól magad, ba­szki.

2017. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vigyé kotont
2017. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!