Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamikor elfog múlni ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamikor elfog múlni ez az érzés? Tovább tudok állni valaha?

Figyelt kérdés

Már másfél éve szakítottunk, közös megegyezés alapján, de még mindig csak Ő jár a fejemben. Gyakran gondolok rá, más lányok nem is erőst érdekelnek. Most barátok vagyunk, nem úgy viselkedik mintha Ő is szeretne tőlem újra valamit. Nem akarok nyomulni mert akkor még barátok sem leszünk.

Próbáltam lefoglalni magam, egyetem, gyúrni jártam, elektronika kör...szal igyekeztem ne rá gondolni, de amikor meglátom érzem, hogy nagyon szeretem és sajnos nehéz úgy viselkedni, mint egy barát. Ezt érzi Ő is. Még annyi fiúnak tetszik de javukat elutasítja...ezt szeretem benne, hogy nem megy el az első sráccal.


Lesz még közömbös ez a lány számomra?


2010. júl. 23. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
közömbös biztos nem
2010. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem is tudom...érthető,hogy félted a barátságot,de így elszalasztod annak az esélyét,hogy esetleg újra egy pár legyetek.Én a helyedben elmondanám neki ugyanezt,szerintem a legtöbb lányt elgondolkodtatná és meghatná ha egy fiú ilyen hosszú idő múlva is ennyire szereti,lehet Ő is fontolóra venné a dolgot.Egyszer élünk,minden lehetőséget meg kell ragadni,mert lehet,hogy később nem lesz már rá sose alkalom.

21/L

2010. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát nemtom xD

sza ha a kérdésedre válaszolok ak egészen biztos h elfogod valamikor felejteni

de h most így elolvastam az egészet ak inkább azt mondom én is h tegyél egy próbát hát ha megenyhül a csaj szíve :)

17/L

2010. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy Ő is gondolja, hogy még szeretem. Ha Ő is szeretne akkor tenne Ő is lépéseket. Nem akarom a maradék büszkeségem is odadobni...kicsit megalázó már megint az érzéseim osztani. Inkább el akarom felejteni. De Ő is megnehezíti a dolgom, mert amikor itthon vagyok szokott kihívni egy kávéra. Én kis naiv futok és fizetek...utána meg semmi...csak barát akar lenni. Szeretném ha jönne egy másik lány akiért ennyi mindent megtennék.
2010. júl. 23. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Keres valakit ismerkedj lesz olyan akinek bejösz.
2010. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem , dontsd el vegre mit akarsz. Vagy elfeleded s beken hagyod, s nem szoksz neki mint egy kutya, vagy pedig baratkozol vele es varod a csodat hatha megszeret ujra. Itt donteni kell, es csak te tudod megtenni!
2010. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StephanieXx ***** válasza:

Én még mindig azt tudom mondani,hogy ilyen helyzetekben jobb tovább lépni lehetőleg azonnal,nem másfél éven keresztül még gondolkozni.

Írtad,hogy nem viselkedik úgy Veled,mintha akarna valamit.

Tehát: Nem szeret,nem akar semmit.Te viszont reménykedsz,hogy újból akar vlamit.Ami nagy hiba.

Nem reménykedünk másfél éven keresztül.


Próbáltad lefoglani magad,de úgy látszik,hogy nem eléggé.

A lány tudja,és érzi,hogy még mindig szerelmes vagy belé.De...meghív kávézni,vagyis meghívatja magát.( Jól esik az önérzetének,hogy számíthat egy barátra,aki mindent megtenne érte,és nem utolsó sorban,egy olyan férfira akihez mindig fordulhat.Mert Te nem mondanál neki "nemet",ha kezdeményezne Nálad.


De..a kérdésedre a válasz:

Nem!Soha nem lesz közömbös.De idővel az érzés csitulni fog.


Másrészt,meg Igen,tovább tudsz állni.

Csak gondolj bele!!! Ez másfél év volt!Nem 5-10 éves kapcsolat.Gondolom az "első" komoly kapcsolat.Könnyebben túl fogsz lépni,ha nem mindig Rá gondolsz.( gyorsabban mint Hinnéd)

2010. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kerüld el minél hamarabb!

Nem,nem érez irántad már semmit,nem fog lépni irányodban,ha bármit is annak gondolsz,az csak a képzelőerőd.Hidd el.

Majd idővel elmúlik az érzés,csak ne találkozz vele újra és újra,mert akkor nem múlik el.És ez különben sem igazi szerelem már.

2010. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most is kint volt az ablakom előtt, én meg csak leskelődtem utána. Szánalmas vagyok, elhatároztam, hogy végleg elfelejtem. Ez így nem mehet...akárhányszor meglátom háromszorosan dobog a szívem, valahogy megszüntetem ezt a kínzó érzést. Lehet, hogy még Ő is szeret lehet, hogy nem de engem többé nem érdekel. Rátok hallgatok, megfogadom a tanácsotokat.

Mno könnyen leírtam ide, sajnos nagyon nehéz lesz végbevinni.

2010. júl. 25. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hogy mit érzel. Lehet, hogy ő is ezt szeretné, de nem meri elmondani. Viszont, ha nemet mond, kerüld el és ne találkozz vele, mert nem fogsz tudni tovább lépni. 26n
2010. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!