Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még soha sem ujjaztam meg...

Még soha sem ujjaztam meg magam, ám már nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen érzés. De! (tovább lent. :-) )?

Figyelt kérdés

Nemszeretném ha kitágulna ott lent időnap előtt, szereteném ha az első tökéletes lenne, és hát hallottam, hogy sokanazt szeretik ha szűk. Ha egy ujjamat dugom be akkor is elbirok majd élvezni?Mivel a megfelelő férfi alanyt nemtaláltam meg arra(aki ezt meg is becsülné),hogy belevigyen az örömökbe,gondoltam megpróbálom magam. Még sohasem élveztem el de már nagyon kíváncsi vagyok. És azt is hallottam,hogy az orgazmus jó a táncba,érzékibbé teszi vagy nemtudom.(igen táncos vagyok,úgyhogy ott is jóljönne.:-D)

Remélem nemsikerült túl hosszúra és remélem lesznek normális válaszolóim,amúgy tizentöt éves vagyok és lány.


2011. nov. 9. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egyáltalán nem élveztél még el, akkor javaslom, előbb inkább a csiklóorgazmust célozd meg! az a szüzességed is biztos megóvja :-)
2011. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

csináld nyugodtan minimálisan fog tágulni, az is csak ha sokszor csinálod de nem vészes

azt meg hogy sokan szeretik ha szűk ... most úgyis pár alkalom után tágulni fog úgyhogy..

2011. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg próbáld ki először a csiklóorgazmust, de egyébként ettől nem fogsz kitágulni idő előtt :)


A Vagina nagyon rugalmas és erős izomzatból épül fel, nagyon gyorsan újra a régi átmerőjét veszi fel, bármit is helyezel fel magadnak. Az, hogy a szűk lányokat szeretjük, pedig butaság, ez értelmes embernél nem szempont! Egyszerűen azt szeretjük, akibe beleszeretünk, márpedig ez általában az első aktus előtt történik meg!

2011. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A csiklóorgazmust próbáld meg, azzal gyorsan és egyszerűen probléma nélkül el tudod érni az orgazmust.
2011. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. hát,a csiklóizgatást már próbáltam,de mégis meddig kell csinálni az elélvezésig?Mivel sehogyse,hogy elélvezzek.:-/
2011. nov. 9. 18:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolj valakire, akivel szívesen lefeküdnél, és képzeld el, hogy ez történik. Nem is fogsz elélvezni, ha nincs fantáziád...Először a csiklódat izgasd, amikor nedvsedsz, pedig óvatos mozdulattal magadba nyúlsz.
2011. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet valaki ennyire szánalmas?? Apám...


Semmi értelme, egy ujjtól nem fogsz nem hogy elélvezni, de még simán élvezni sem fogod. Főleg, ha még a csiklóira sem voltál képes...


Maradj a csiklónál, a hüvelyre meg ráérsz még..

2011. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

ma 19:05


Miért kell rögtön leszánalmasozni szegény lányt? Tapasztalatlan, bizonytalan, ezért feltett egy kérdést tök normálisan...

Hülyeség az az általánosítás, hogy mindenkinek a csiklóit kell erőltetnie. Én éveken keresztül próbáltam, próbálkozom ma is a csiklóm izgatásával, de még csak az orgazmus közelébe se visz, sem ha én, sem ha más csinálja. Amikor életemben először meg mertem ujjazni magam az milliószor intenzívebb és jobb volt, mint bármely csiklóizgatás. Szóval vannak nők, akiknek a hüvelyük érzékenyebb. És kérdező, ne aggódj, ettől nem fogsz kitágulni, csak nagy és vastag tárgyakat ne dugdoss magadba rendszeresen. :D :)

2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19.30as a nyalást se élvezted soha?... szomorú hogy rosszul nyelvessel találkoztál :-(
2011. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19:30-as vagyok: nagyon rákoncentrálva egy kicsit élvezem, de nem olyan visítozós szinten
2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!