Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnatok engem így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnatok engem így, ezzel az élettel társnak, feleségnek? Hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok, normálisnak mondható élettel, átlagos kinezettel, munkahellyel. Néhány évvel ezelőtt váratlanul egy iszonyú csúnya betegséget kaptam, ma sem tudom, hogy honnan. Tbc-s lettem. Mai napig nem bírom feldolgozni. Titkolom mindenki elől, rettegek, hogy ha kiderül, attól félek sokan megbellyegeznek, elfordulnak tolem. Ismerkedni sem merek ez miatt a félelem miatt. Mert rettegek hogy ha megtudja, ugyis elhagy, és meggyulol.
2020. febr. 17. 19:22
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van köztetek olyan, aki fiatalon, normális életet élve ugyanezt a betegséget megkapta, szívesen beszélgetnék vele, hogy ezen hogy tette túl magat
2020. febr. 17. 19:24
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Pengem nem érdekelne 26f
2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom már nem vagy fertőző, akkor miért ne fogadnának el?
2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok beteg, de elfogadnám. Semmi rossz nincs ebben, ami miatt el kéne ítélni. Gyűlölni meg végképp nem.
2020. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
A betegség miatt nem utasítanálak el, de a felfújt semmire való rettegés és a megfelelési kényszer miatt igen.
2020. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, már kigyógyultál nem? Akkor? Ez nem kankó vagy ilyesmi. Amúgy bárki elkaphatja...

Légzés: fertőzött levegő

Táplálkozás: fertőzött étel, ital (például víz, tej)

Hematológiai: fertőzött injekciós tű, orvosi műszer, tetováló vagy akupunktúrás tű, vér stb.

Szervátültetés

Szexuális kapcsolat (száj és/vagy nemi szervek)

Nyílt seb

Szoptatás: dajkáról csecsemőre

Terhesség: anyáról embrióra urológiai vagy méhfertőzés útján

2020. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha kezeltetted magad, és nem vagy fertőző akkor nem zavarna. f/26

Akik meg emiatt lemondanának rólad vagy megutálnak, azokkal jobban jársz h nem is lesz semmi vagy eltűnnek.

2020. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem, kattant, idióta libákkal nem tudok mit kezdeni.
2020. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Ne parázz!
2020. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Ha megkaptad rá a megfelelő kezelést, és utána részt vettél a megfelelő kontroll vizsgálatokon, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy nem vagy fertőző, nem jelentesz veszélyt másokra nézve.


Vagy nem kaptál erről megfelelő tájékoztatást a pulmonológustól, aki kezelt annak idején?

2020. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!