Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elfogadnátok ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadnátok ha lenne egy bejárófiútok aki takarít, mosogat, boltba megy nektek és cserébe csak vmi lightosabb fétis jatékot szeretne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,nem tudom a férjem meg a lanyom mit szólna hozzá-xd
2019. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a fétis...
2019. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2019. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Boltba mehetnél, a takarítást viszont nem adom :-D

Mosogatásra meg ott a Rozi ;-)

2019. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csomószor látom/tapasztalom (anno albérlet, rokonok stb.), hogy emberek takarításnál ugyanazt az egy szivacsot/törlőt használják mindenre, kb semmi értelme a takarításnak így.
2019. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Semmi gondom a házimunkával, úgyhogy kellene a fenének egy perverz bejárófiú, aki rajtam akarná kiélni a mocskos gondolatait!

Egy takarítónő sem drága heti 1x.

2019. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit takar a lightos lábfétis, szerintem beleférne, viszont nekem nem kell cseléd, így a többi felsorolt dolog miatt kizárt.
2019. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Rám nézve lenne szégyen. El tudom végezni magam is a dolgom, nem kell hímringyó körém sertepertélni.
2019. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Bocs hogy belelszólok,de nem irta hogy lábfetises,nalatok minden férfi lábfétises

Masodszor,ha 1ferfi szeretne takaritani 1nőnél,mert pl.sub hajlamú,az mindjárt miért hímringyó?

Tudjátok mit jelent a szó?

Nevetsegesek vagytok!!! N

2019. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
9 es akkor vidd magaddal ha annyira véded :D A tied lehet, itt senkinek sem kell.
2019. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!