Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok összetartó dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok összetartó dolog egy kapcsolatban, ha a párotok nem csal meg, nem használ ki, nem húz le (a kelleténél jobban) pénzzel, és kedves hozzátok?

Figyelt kérdés

A párom szerint ezeket mind megkapom tőle, ezért vele kellene maradnom. Ezekben igaza is van. De mivan az együttéléssel, s olyan más jellegű "személyiségbeli" problémákkal amik megnehezítik a mindennapokat, kezdve a trehánysággal például, s miegymással!? Apróbbnak tűnő dolgokkal amik aztán egy nagy problémába gyűlnek össze.

Szerintetek én látom, vagy ő látja rosszul a dolgokat?


F


2020. febr. 15. 14:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval megéri elviselni a kis problémákból összeálló egy nagyot cserébe a kérdés elején felhozott "előnyökért"?
2020. febr. 15. 14:36
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Jogosan tetted idézőjelbe az előnyöket.

Ezek nem előnyök, hanem egy normális kapcsolat természetesen velejárói. Ezekkel kár érvelnie.

Hogy mivel tudsz együtt élni v. sem, azt viszont te érzed.

2020. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom. Nálam a felsoroltak abszolút nem az "előnyök" kategóriájába sorolandó dolgok, szerintem ez az alap.


Szerintem egy kapcsolatban addig érdemes maradni, amíg jól érezzük magunkat benne, illetve ha vannak is problémák, mindketten teszünk azért, hogy ezeket megoldjuk és újra jól érezzük magunkat (mindketten) a kapcsolatban.


Ha nem érzem jól magam a másikkal, és ezt jelzem neki, hogy figyelj, ezen és ezen dolgoznunk kellene, mert nekem ez így nem jó, a másik fél pedig magasról tesz rá (ezáltal rám), akkor nyilvánvaló, hogy nincs keresnivalónk egymás mellett. De ha a másik is partner abban, hogy javítsuk meg azt, ami nem jó, akkor tudom azt mondani, hogy igen, megéri (tudom, ez ide nagyon nem jó szó) együtt maradni.


32N

2020. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ezek alap dolgok. Ha más nem stimmel, akkor ezek miatt nem kell együtt maradni.
2020. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem ezért kellene vele maradnod. Sokkal inkább úgy mondanám, hogy enélkül egy percet se vesztegess vele.


Az általad felsoroltak a szememben egy jó kapcsolat szükséges DE NEM ELÉGSÉGES feltételei. Kellenek, igen, de önmagában nem ettől lesz jó egy kapcsolat. Ettől csak egyáltalán kapcsolatnak tudom nevezni. Sok más extra dolog és igyekezet kell egy párkapcsolatba, hogy jó legyen és jó maradjon. Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy egy jó süti attól jó süti, hogy van benne liszt, vaj, cukor és sütőpor. Nem, ettől csak süti lesz. De nem lesz belőle csokitorta, pláne nem finom csokitorta.

2020. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
A hűség a mai világban egy elég nyomós érv azért... Az emberek 70%-a képtelen rá vagy csak ideig-óráig játssza az agyát, hogy alkalmas monogám kapcsolatra... Szóval aki tényleg hűséges minden szinten, az manapság elég nagy kincs szerintem. Persze semmit sem ér, ha egy szar ember hűséges hozzád, aki ugyan nem csal meg akkor sem, ha lenne lehetősége, hanem pl alkoholista vagy minden másnap szétver. Akkor semmit sem ér a hűség sem.
2020. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezek alapdolgok. Ennyiért senkivel nem jönnek ossze és csak ezekért nem is maradnék.
2020. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezek alapvető dolgok, egy ismerősnek sem lennék hálás értük. Sőt, kevesebb, mint alapvető udvariasság. Én a munkatársaimnak sem szemetelek.
2020. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alap dolgok sokak szerint

De azt tudd ,hogy olyan nincs hogy valakinek csak előnye és jo tulajdpnsága van, ezzel együtt jár pár rossz vagy nemtetsző dolog is,

Mert hibátlan ember nincs.

2020. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapdolgok, nem elonyok. Kb mintha azert laknal egy hazban, hiaba milyen szar a kornyek es jon a budos a szomszedbol folyamatosan, mert vannak falai meg ablakok... :D
2020. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!