Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikre teszed a voksot? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikre teszed a voksot? Van 2 fiú, mindkettőnek tetszem az egyik szeret is azt mondja. KORT ÉS NEMET ÍRJ!

Figyelt kérdés

1: 18éves

ő az aki szeret

kedves/aranyos

izmos

van kocsija

nem szegény család

tanul


2: 20éves

nem szeret

nincs autója

nem pénzes

aranyos/kedves

3napja van munkája

nem izmos /átlagos/


Mind2 szimpi, és amiért leírtam hogy most van e pénz vagy nincs vagy autó attól még nem vagyok, pénzéhes.De azért szerintem jó ha van.

Na de segítsetek eldönteni.

Mert nem tudok dönteni, mert ha bármelyikkel talizok, mindkettővel jól érzem magam.

És mindkettő komoly kapcsolatot szeretne.

Mind2vel jól érzem magam


2010. júl. 23. 21:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A 2. nem szeret de komoly kapcsolatot szeretne? Ezt szerintem gondold át...azért mert azt mondja egyébként sem biztos
2010. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Szegény buta kis liba
2010. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 23. 21:44
 4/31 anonim válasza:

Te mennyi idős vagy?

Amúgy ha szeretnél boldog életet élni válaszd az 1. ha szeret törődik majd veled és vigyáz rád.

Szerintem jobban jársz de nem ismerem őket.

2010. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen f@sza kis listát írtál, és ez alapján szeretnéd, hogy döntsünk, akkor nézzük végig:


1.

+

+

+

+

+

+


2.

-

-

-

+

- (?)

+/-


Az első fiúnak minden tekintetben pozitív tulajdonságai vannak. A másodiknak sokkal kevesebb jó tulajdonsága van. Ez alapján az első.

2010. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Akkor maradj még csak barátként velük, idővel ahogy jobban megismered srácokat, tudsz majd dönteni. Senki se mondta, hogy kötelezd el magad... ha meg nem tud várni egyik se, akkor le van tojva...

De ez alapján a pár tulajdonság alapján ne várj itt tanácsot, főleg ne idegenektől! Csakis neked kell választanod!

2010. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem hinném hogy pénzre hajtanék, bár nektek lehet ez jött le.

Szeretnék boldog életet igen.

De vannak olyan emberek akik szerint a szegényebb az kedvesebb stb nem büszke már akkor amikor meg vagyok neki, ti eléggé félreértettek.

Na mindegy.

18 leszek szeptembertől.

amúgy volt már 2éves kapcsolatom amikor a fiúnak sem autója, sem pénze nem volt, volt amikor segélyen élt.És mégis vele voltam.

2010. júl. 23. 21:47
 8/31 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban kívánod külsőleg
2010. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom akadnak normális emberek is akik tudtak nekem értelmes választ adni.

Mondjuk ma még kiderítek valami az első fiúval kapcsolatban.

Szóval később is nézetek már vissza.

És az első hogyha nem a rossz dolog derül ki akkor őt választom, ő jobban kimutatja az érzelmeit, mert 10perce msnen azt írta nekem hogy szerelmes belém :)

2010. júl. 23. 21:49
 10/31 anonim ***** válasza:

az első apuci pénzéből keménykedik, fuhú izmos az neked k*urva fontos szempont lehet gondolom


én a 2. szavaznék mnidenképp mert ő nem apuci pénzéből menőzik, meg vesz kocsit, plussz van munkája, de neked gondolom az első jön be mer tele van pénzelve meg izmos

2010. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!