Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 18éves fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18éves fiú és 22éves lány között működhet a dolog ha mindkettőnek bejön a másik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi ebben a különös ami miatt ne működhetne? Nem nagy korkülönbség.
2011. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja ennyi. próbáljátok meg :) ha mindkettőnek bejön a másik abból csak jó dolog sülhet ki. :D
2011. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
whhaa, pont ezt fel akartam tenni, mert bejön egy 18 éves srác, de még nem tartunk sehol sajna, eddig olyan plátói a részemről
2011. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21/L, 18/F. Nálunk működik, szétrobbanok, annyira szeretem. :)


Természetesen vannak nehézségek, ezekkel számolni kell. (Az anyja engem például nem bír, "öregnek" tart a fiához, sokkal boldogabb lenne, ha egy tinilányt kapott volna a fia. Én idén diplomázok, barátom meg éppen kijárja a középsulit.)


Fontos, hogy mennyire vagytok tapasztaltak kapcsolatok terén. Én nekem volt részem egy hosszú, szép, éveken át tartó első szerelemben, ami bőven elég volt tapasztalatnak. Ő még sose volt igazán szerelmes, és még szűz is. Ha tisztázzátok az elvárásokat, illetve megbeszélitek, kinek mi fontos egy kapcsolatban, akkor megoldható, összetudtok szokni.


A társaságunk megoszlik, ő fiatalabbakkal jár ki, én tőlem picit idősebbekkel, így megmarad a szabad tér is, de egymást se szégyelljük társaságban. Mindenki szerint összeillünk, és engem ezért nem érdekelnek ezek az akadályok, illetve mások véleménye a korkülönbségről. Vannak előnyei is, amúgy. Engem teljesen feltölt az optimizmusa, a lendülete, sok helyre visz, de közben megérti azt is, hogy nekem már komolyabb dolgokkal is kell foglalkoznom, mint a buli. Ebben az esetben fontos, hogy jó partnert találj.

2011. júl. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!