Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostihoz csak autóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostihoz csak autóval mehetek, vagy mehetek akár gyalog vagy kerékpárral?

Figyelt kérdés
tudom hülye kérdés, de nem akarok szégyent hozni a férfi társadalomra
2010. júl. 23. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindegy csak pénzt vigyél. Más nem fogja érdekelni szerintem.
2010. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sztem állítsd oda egy kecskével, nyomd a kezébe a lóvét és közöld vele, hogy nah itt és most fejd meg!!


Talán még az újságokba is bekerülsz!

2010. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mehetsz kerekparral is, csak akkor nem tudod megdugni a hatso ulesen. vagy legalabbis sokkal nehezebb... :D
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olvastam egykét éve, hogy Bécsben van egy bordélyház, ahova ha biciklivel mész, kedvezményt kapsz, mert környezettudatos vagy ;) :D
2010. júl. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Nem az érdekli, hanem a pénzed. Nehogy már egy qurvánál feszengj! Mondjuk így érthető miért nincs csajod, ha már egy hivatásosnál is ekkora nyomás van rajtad.
2010. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te leszel az arc, aki megdugott egy csajt a bicajánXD


Amúgy, igen, tökmindegy, csak lóvéd legyen.

2010. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor lakásoshoz menj,ne ecetszagú útszélihez.Egész nap kint állnak a napon,rém igénytelen.

A lakásost,ha megkéred,még le is zuhanyzik veled,és sokkal minőségibb a szolgáltatás is.

2010. júl. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj haver...én feltekertem a tigrises takarómat....felcsatoltam hátra a csomagtartóra a bicómon és úgy mentem az útszéli hölgyekhez!!......hattalmas nagy buli volt, mikor a susnyásba ment a dugás....az autó kényelmetlen!!!!
2010. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ez nem GTA b@zdmeg.... odasétálsz aztán gyárá szíví szopd ki a g.ecim...nyald a likam mint koldus a lecsóstálat
2010. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
most hoztál szégyent a férfitársadalomra...
2010. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!