Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ki menne el férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki menne el férfi prostihoz?

Figyelt kérdés

Multikor már feltettem ezt a kérdést, de akkor nagyon álszemérmesedett mindenki.

(Minek fizetnék egy pasinak, ingyen is találok, stb) Pedig nagyon jól tudjátok, hogy ez nem így van azért.

Ez a hely úgy is névtelen, valljátok be nyugodtan!


2011. ápr. 24. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne rájuk kereslet, nem lennének annyian. Én is legalább 2 embert ismerek akik ebből élnek. Ennyit a lányokról.
2011. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én mondjuk, ha nagyon ki lennék éhezve, akkor is először elmennék discóba/házibuliba hátha összehozok egy helyes sráccal egy egyéjszakás kalandot, hisz enm vagyok annyira csúny, vagy iylesmi, ami nagyon egy ilyen dolog ellen szólna.

De ha mégse jönne össze, akkor szerintem igen. Érdekel, hogy hogy viselkedhetnek, meg lehet hogy jó is lesz, szóval...bár kérdés, hogy hol találnék ilyet?!

2011. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dehogynem... kiteszel egy kérdést ide, hogy hol találok hímkurv@t rögtön lesz egy csomó jelentkező...
2011. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem vhogy nem vonzó az a tény, hogy én valakinek fizetek azért hogy megdugjon.....Én azt akarom elérni, hogy egy férfi engem akarjon, kívánjon......és ne a pénzem. Ez szerintem női hiúság is.
2011. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy elég kevés önbizalmad lehet, ha már prostihoz mennél :S

Szerintem alábecsülöd magad...esetleg, bár nem ismerlek.

Én hülyeségnek tartom a prostikat(akár férfi, akár nő), szerintem mindenkinek meg van a maga párja akivel "csinálhatja" csak legfeljebb időbe telik megtalálni az illetőt.

2011. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

"Én hülyeségnek tartom a prostikat(akár férfi, akár nő), szerintem mindenkinek meg van a maga párja akivel "csinálhatja" csak legfeljebb időbe telik megtalálni az illetőt."


Istenem ennyi álomvilágban élő naiv hippit...

2011. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
inkább felhívnám az exemet...:D tudom, h mit nyújt ingyen is..:P:D
2011. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pfff, miért lenne az álszent, aki nem akarja vadidegennel csinálni? Én akkor is csak azzal fogok lefeküdni, akit szeretek, és persze ő is szeressen, nem kell egy idegen férfi, se ingyen, se pénzért...

21/L

2011. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Sokan vagyunk akik napi 12 órát dolgoznak és egyszerűen nincs idejük pasizni. A buli féle jóképűk olyan 1 perces alakok, nekik jó legyen és kész-vége. Itt a pénzedért legalább kapsz minőségi kielégítést!
2011. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első, azért a férfiakat jobban vezérli a farka, attól, mert te aszexuális vagy, a többi férfi kanos állandóan...
2011. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!