Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màsok miért néznek csúnyàn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsok miért néznek csúnyàn?

Figyelt kérdés

Mikor tàrsasàgban vagyok a pàrommal, és kérdezik, hogy mikor lesz gyerek, mikor lesz esküvő, meg hogy mióta is vagyunk együtt, és mi azt vàlaszoljuk, hogy nem szàmoljuk, mióta vagyunk egy pàr, akkor ki vannak akadva, hogy akkor nincs évfordulónk se, és mikor mondjuk, hogy mi még nem szeretnénk gyereket, és nem tudjuk, hogy majd egyàltalàn szeretnénk e, és a hàzassàg nem minden, akkor is ki vannak akadva, mert ezek màsoknak összetartozàst jelent, szerintük nem vesszük komolyan egymàst, nem vagyunk eléggé fontosak egymàsnak. E ez nem igaz, boldogok vagyunk, még szinte veszekedni sem szoktunk.

Az elején nem zavartak ezek a dolgok, de most màr igen, nem értem, ha én el tudom fogadni, hogy valakinek a hàzassàg és a gyerek jelenti a boldogsàgot, akkor ő miért nem tudja elhinni, hogy mi meg anélkül is boldogok vagyunk? Mindezt megalàzóan, az embert totàl megsértve közlik, hogy úr isten, de gàz.

Felnőtt emberekről beszélünk ràadàsul.

Huszonévesek vagyunk, màsfél éve együtt, nemrég költöztünk össze.

Akadt olyan is, hogy egy baràtnőm mindennek elmondta a pàrom nekem, hogy komolytalan, és amiatt szakítottuk meg az évtizedes baràtsàgunkat, mert őt fél év utàn eljegyezték meg feleségül vették. Na és? Én enélkül is szeretem a pàrom, és ő is engem. Nem értem, miért olyan elfogadhatatlan ez.


2020. febr. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen barátokat nem tartanák.

Semmi közük a ti életetekhez.

2020. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy minket miért nem bszogat egy gyökér sem ilyenekkel, titeket meg mindig...
2020. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy másfél éve vagytok együtt, és egyelőre házasságot, sem gyereket nem terveztek, azt miért nem lehet megmondani? 20-as éveiben az emberek többsége manapság még nem siet semmi ilyesmivel, főleg fél év után nem megy férjhez, mert csak borítékolhatja a válást.

Lehet, hogy kőkorszakban ragadt emberekkel barátkoztok!

2020. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidéken jobban sürgetik ezeket a dolgokat..
2020. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!