Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? VAn egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? VAn egy lány aki nekem nagyon tetszik és amikor férehívtam akkor azt mondta hogy maradjunk csak barátok de kaptam tőle olyan jeleket amik szerintem olyan jelek amik azt mutatják hogy tetszek .

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,hogy mi van ,mit akar...
2010. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a szavainak higgy.
2010. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta maradjatok barátok akkor nem akar semmit!

A jeleket valószínű félreértelmezed!

20/L

2010. júl. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást. Nem vagy az esete, de látja benned a férfit. De lehet hogy a jeleket félreértelmezed. Az se lepjen meg ha nem tudja mit akar.
2010. júl. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!