Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Volt már ilyen az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már ilyen az életetek során?

Figyelt kérdés

Párotokkal együtt voktatok xy éve viszont egy idő után ( gyerekvállalás, xy idő, stb ) elhidegültetek tőle pedig ő nagyon kívánt titeket, és emiatt elöbb vagy utóbb tönkrement a kapcsolat?



Én ebben vagyok most és már nem tudok sokmindent tenni , egyedül kevés vagyok ha ő nem akar tenni ellene.



2020. febr. 23. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
volt. vhogy már nem tetszett és nem feküdtem le sűrűn vele ő meg azt mondta h elhagy
2020. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

4 év szex nélkűl és találkoztam egy olyan emberrel akivel működött a kémia és most vele élek!

A szex nagyon fontos hogy boldog legyèl!

Emlékszem a folyamatra akkor már tudtam, hogy mi az ami nem kell...

2020. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk ez van csak 2 éve, egyszerűen nem tudok már mit kitalálni annyira szeretem és annyira közelednék hozzá, de ő hozzám kicsit sem.


1 minimális közeledés sincs , szex sincs, rendesen aranyosan beszél de ezt nem tudjuk megbeszélni és van egy közös kisfiunk.


Ő miatta is van hogy eddig harcolok vagy birom de iszonyatosan fáj ez hogy nem tehetek semmit...

2020. febr. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!