Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt valakinek aftája a...

Van/volt valakinek aftája a terhesség során?

Figyelt kérdés
A nyelvemen jött ki, több hólyagocska is, fáj rendesen, alig tudok enni, és ez még csak a 2. nap...olvastam hogy többek között lehet hormonális oka, vagy vas hiány, erre a kettőre tudok tippelni mert egyébként nagyon ritkán szokott lenni és max 1 nap alatt elmúlik és nem is fáj általában ennyire...van valami ami nem gyógyszer és segít rajta?
2016. jún. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanum Verde, vagy Corsodyl öblögető mehet simán. Van egy nagyon tuti afta elleni gél, de úgy rémlik az terhesen ellenjavallt.
2016. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Carbosan gelt hasznaltam. Elso harmadban nem szabad, nekem kseobb volt, a haziorvosom ajanlotta. El is mult gyorsan.
2016. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesen nekem csak pár pici volt, de általában én fogorvossal ecseteltetem. Sokkal profibb cuccuk van erre, mint a gyógyszertári szerek és a legnagyobb brutál aftámat is elmulasztotta 3-4 nap alatt. Amikor bekenik, az első 20 percben tudsz enni, mert érzéstelenít. Hívd fel, hátha lehet használni várandóság alatt is.
2016. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megpróbálom a carbosant. tegnap voltam dokinál felhívta a figyelmem rá hogy kevés a vasam, írt fel, valószínű tényleg az okozza akkor...
2016. jún. 24. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!