Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már olyan h elundorodtatok a pasitoktól?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, sex közben, amikor felettem volt és az izzadságja csepegett az arcomra.pffff
2010. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt. A páromat mindenével együtt szeretem. Velem is előfordul az első válaszoló esete, de miért is zavarna??? Mondja már meg valaki! De mit is tudhattok ti erről... Nem 10 meg 20 éves kapcsolataitok vannak, amiben már nem számítanak az ilyesmik. Majd ha lesz férjetek, rájöttök...
2010. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az excsajom undorodott tőlem d*gás közben.


jólesett amikor elmondta..

2010. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem lehet megjegyezni, hogy a sex nem magyar szó. Bakker, szex a neve. Tanuljátok már meg.


Mondjuk én fiú vagyok de még nem volt olyan, hogy undorodtam volna a barátnőmtől.

2010. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha undorodik valaki a barátjától szex közben az azért lehet, mert nincs rá felkészülve vagy nem elég érett, és ezért nem élvezi, amikor abarátja liheg fölötte, esetleg ráizzad.

velem csak olyan volt, hogy amikor felettem lihegett, akkor túl vad és ijesztő volt számomra, nem volt jó. mondtam neki, hogy várjunk. várt rám... azóta már nincsenek ilyen érzéseim, 3 éve járunk. :)

2010. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem igaz, hogy nem lehet felfogni egyeseknek, hogy a szex latin eredetu szo! hasznaljatok helyette kozosulest, szeretkezest, dugast, kefelest...OMG!


az izzadsagrol jut eszembe. a csajomat inkabb jobban felizgatja, ha mindketten izzadunk:D

2010. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, amikor izzad fölöttem a barátom :) Eleinte volt olyan, hogy túl nyálasnak éreztem a csókjait, de ez magától elmúlt valahogy (:
2010. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bleh O.O
2010. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!