Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtámadnak téged és a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtámadnak téged és a párodat az utcán. Ilyen helyzetben mit vártok el a pasitoktól?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, elétek áll 3-5 ember, és belétek köt, nem enged továbbhaladni stb. Ilyen esetben mit vártok el a párotoktól lányok? Melldöngetve essen neki a támadóknak, és "védjen" meg (persze nagy az esély hogy őt verik össze), vagy udvariasan megpróbálja rendezni a helyzetet (bár az ilyen helyzeteket nehéz udvariasan rendezni), esetleg szó nélkül továbbmentek. Nem csak ilyen esetre kell gondolni, lehet olyan is, hogy az utva túloldaláról bekiabálnak pl. "milyen jó a segged" stb. Kiváncsian várom a válaszokat.
2011. júl. 22. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
udvariasan intelligensen és elegánsan rendezze le a helyzetet :D
2011. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképpen békés megoldást várok elsősorban, mert jobban féltem magunkat és őt, minthogy elkezdjen keménykedni.

Persze, ha konkrét támadásról van szó, elvárom, hogy megvédjen, és ne rohanjon el beijedve, engem meg otthagyjon :D

2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Acélbetétessel rúgja szét a pofájukat... mondjuk mellette az én barátom még karatézni is tud, szóval bízom benne, hha egyszer ilyen helyzet elé keverednénk, kkor mi lennénk a győztes fél... ;D ^^**<3
2011. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Amikor engem betámadott egy csöves és a férfiatlan exem inteligensen lekezelte a helyzetet azt hittem falnak megyek...ütötte volna inkább pofán a mocsok csövest pff... azóta is ez az egyik legnagyobb sérelmem! persze más ha 3-5 ember van,de az egyiknek behúzhatna és utána elfutnánk! de minimum próbálkozhatna megmutatni mennyire férfi!
2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

15.27 vagyok ja és én bátrabb voltam,mert én nekimentem már majdnem a csövesnek...ő meg magyarázkodott a csövesnek hogy nincs semmi probléma,ahelyett,hogy szájbarúgta volna...pfff

Szerintem aki azt állítja,hogy jobb elintézni inteligensen, az tuti kiakadt volna ugyanúgy a szituban amiben én voltam...

2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Hiába tudsz boxolni, karatézni, ha a cigány előrántja a bicskát vagy a katanát, szamurájkardot (mind a háromhoz volt már szerencsém...). Hiába röplabádztam 9 évig és mellette még űztem számtalan sportot, nem merek kimenni sétálni a faluba este 10 után, mert nagyon sok a cigány. Ha meg te késeled meg akkor mehetsz a bíróságra, még ha három az egy ellen történt is lecsuknak a faszomba.

Ha kutyámat viszem magammal és megtámadja akkor pedig elaltatják a kutyusom, mert megakarja védeni a saját gazdáját egy nyomorék támadótól.

Ezért nem szeretek fényes nappal a barátnőmmel sétálni az utcán, mert engem összeverhetnek, de őt nagyon féltem, de nem csak a bnőm, legyen az egy családtagom vagy barátom, nem tudom megvédeni... szóval a felállás az lenne, hogy mondanám neki, hogy fusson el míg én feltartóztatom őket (megveretem, megkéseltetem magam) ha nem sikerülne békésen elintézni az ügyet.

2011. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én igazából mindig butának tartottam az ilyen nőket, akik azt várják el a párjuktól hogy álljon le verekedeni, hogy megvédje őt. Meg akkor mutatja meg, hogy igazi férfi, ha leáll verekedni. Szerintem ez szánalmas.
2011. júl. 22. 15:29
 8/19 A kérdező kommentje:
Én sem vertem volna össze a csövest, csak ellöktem volna a picsäba, aztán magyarázkodás nélkül továbbmentünk volna. Minek verjem össze?
2011. júl. 22. 15:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha belénk köt egy csapat izomagyú, természetes, hogy először megpróbálunk tovább menni, nem vesszük figyelembe, fölösleges bunyót nem akarnék. De ha minden kötél szakad, akkor igen is próbáljon meg megvédeni.

A bekiabálásokra meg, amilyen frappáns beszólásai vannak a páromnak, biztos visszaszólna valami olyat, amitől torkán akadna a szó az illetőnek. :D

Csak ha testileg bántanának, akkor várnám el, hogy fizikailag is a védelmemre keljen, de akkor meg is tenné gondolkozás nélkül.

2011. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez egy érdekes kérdés.
2011. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!