Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Ha a barátnőtök olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ha a barátnőtök olyan kéréssel állna elétek, hogy nem osztoznátok-e meg a fiútokon akkor mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Megosztozás alatt azt értem, hogy szexuális együttlét mindkettő lánnyal...persze ha ez a pasival is tisztázva lett
2020. febr. 27. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Iszonyat jót nevetnék rajta, de a válaszom természetesen egy határozott nem lenne.
2020. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egykori barátnőm a saját pasiját akarta velem megosztani. Úgy, hogy nekem élettársam volt. Én nem kértem belőle. De nem a csaj ötlete volt, hanem az exének, mindenképp akarta volna 2 nővel, a csaj meg állítólag csak tőlem nem sajnálta volna...
2020. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nevetnék.

Ha rájönnék, hogy nem csak viccel, akkor ne hiszem, hogy sokat beszélgetnék vele utána.

2020. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Én pasi vagyok de örülnék neki! :)

21/F

2020. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a barátnőim igazi barátnők, nemcsak vihogi ribik, akikkel valami miatt együtt kell lennem (pl. munka), olyanok, mint én. Egy ilyen kérésre mind ugyanazt reagálnánk: felszaladna a szemöldökünk, és komolyan sem vennénk a másikat.


Lehet, hogy a pasikák ennek örülnének, és lehet, hogy vannak olyan igénytelen álbarátságok és álkapcsolatok, ahol mehet orrba-szájba, nálunk ez nem megy.


(A másik az, hogy inkább egyedül döglök meg, minthogy a párom ilyen legyen.)

2020. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom egy önálló, felnőtt ember, saját akarattal. Nem egy zacskó chips, hogy azt kínálok meg belőle, akit én akarok. Mondjuk ez csak a legkisebb gond a kéréssel, de azt a többiek már leírták.
2020. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D Megkérdezném, hogy "mióta iszol te napközben is?"
2020. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt felelném: "Tartsd meg magadnak, én nem vagyok erre rászorulva." A baráti, sőt, bármiféle kapcsolatunknak pedig ott és akkor vége is lenne.
2020. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm van, de bármelyikkel bármikor szívesen megosztanám, ha ilyet kérnének. :D

(De ilyesmi sajna fel sem merült, hogy velük hármas - én meg nem merem felhozni, a barátság többet ér.)

2020. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!