Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mi alapjan keres es valaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mi alapjan keres es valaszt part maganak?

Figyelt kérdés

27 eves no vagyok, es nagyon valogatos.

Olyan pasikat probaltam bejelolni a neten akiknek minimum 4 eves diplomajuk volt es stabil munkahelyuk valamint megfelelo egzisztencia.

Nekem egy felsofokum van, jo munkahelyem.


Elitelendo ha olyan past akarok Aki jo anyagi korulmenyekkel es stabil hatterrel rendelkezik?


2020. febr. 27. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, ha te is képes vagy ezeket nyújtani.


Én nem várok el semmi ilyesmit. Én bizalom, szeretet és elfogadás alapján keresek párt, ha éppen keresek nem pedig anyagi javak alapján. Az nyilván alap, hogy elvárok egy bizonyos intelligencia szintet.

2020. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nekem is fontos volt az, hogy kedves, inteligens, es udvarias legyen.

De nem szeretnek olyan pasit akit nekem kell eltartanom. Sajnos volt olyanra is pelda aki nem volt kepes egy normalis munkahelyet sem megtartani

2020. febr. 27. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt nézem hogy nagy melle legyen.

Ez nagyon fontos szempont.

2020. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Én első körben megkérdezem, hogy van-e tetoválása, ha van, akkor kuka.
2020. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy el kell tartani a másikat nem az a legnagyobb gond, hogy el kell tartani, hanem valószínűleg az illető személye is problémás.
2020. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, elfelejtettem a tetovalas is kizaro ok meg a cigizes is.

Termeszetesen talaltam part, es boldog vagyok de ha nem lettem volna ennyire valogatos akkor hamarabb is ossze jott volna

2020. febr. 27. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Elméleti szinten írom, mert van férjem akivel még 22 éves koromban találkoztam és akkoriban nem voltunk ugyanolyan szinten úgymond, én még tanultam ő már dolgozott stb. De ha most 28 évesen keresnék párt, az alábbiakat nézném.


- Intelligencia: nem feltétlenül diploma kérdése. Lehet egy diplomás is egy unintelligens paraszt és egy sima érettségivel rendelkező is művelt, nyitott, érdeklődő a világ felé. Nem biztos hogy azért nem szerzett diplomát mert buta, hanem azért mert érettségi után dolgoznia kellett anyagi okok miatt stb, szóval a diploma nem feltétlenül jelent semmit.

- Jó munkahely: nem kell csilliárdokat keresnie. DE. Fontos, hogy egyedül is tudja eltartani magát. Én nem szorulok senki anyagi támogatására, ezt joggal várnám el a partneremtől is.

- Külön éljen a szüleitől: Nekem édesmindegy, hogy albérlet, vagy saját lakás, de ne a szüleivel éljen. Tudom, sokan választják azt a megoldást hogy a szüleikkel közös háztartásban maradnak és gyűjtögetnek, spórolnak. Ezt is meg tudom érteni. Viszont én nem tudnék ki-be járkálni a szülői házba, és közben azon gondolkodni hogy mégis mit szólnak ehhez a szülei. Kényelmetlenséget se okoznék nekik szívesen, márpedig egy kvázi idegen rendszeres jelenléte a saját otthonodban nyilván kellemetlenség.

Nálam ezek lennének a fontos kritériumok, és nyilván lenne még sok apróság mint pl ne legyen láncdohányos stb, de az apróságokban azt hiszem tudnék kompromisszumot kötni. Szerencsére már nem kell ezen gondolkodnom, a férjem minden kritériumnak megfelel.

2020. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

- ne legyen pesszimista

- ne biorobotként élje az életét

- ne az utazgatással próbálja betölteni a benne lévő űrt

- dolgozzon

- józan paraszti ész

- ne legyenek irreális, nagyravágyó álmai... álmodozhat a realitás mezején

- ne mérgezze magát kávé, cigi, alkohol, droggal

- ne bulizzon még 28+ évesen is minden hétvégén

- lehessen vele beszélgetni, legyen véleménye, lehessen vele vitatkozni, stb.

- ne a dugótársa mellől akarjon velem összejönni

- legyenek a múltbeli kapcsolatai lezárva

- ne legyen beképzelt, hogy csak diplomással ismerkedik.. mintha a papír jelentene bármit is

- ne legyen elhízva ( elhízás = nincs nyaka, csípője)

- ne legyen eladósodva


- nem érdekel, hogy van e diplomája, pénze, az se hogy hol lakik. Velem akarja felépíteni közösen az életet.


F

2020. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Trollkérdés szagát érzem itt!
2020. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem troll kerdes, komolyan kerdeztem. Rengeteg bunko es muveletlen pasival volt dolgom. A diploma nekem azert fontos mert aki egyetemre vagy akar foiskolara jart, az szerzett nemi alapmuveltseget. Nem azert akartam tehetos pasit hogy eltartson, de azt szerettem volna ha egy szinten vagyunk anyagilag is.
2020. febr. 27. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!