Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy lány azt mondja, nem hajlandó levinni a szemetet, mert az a férfiak dolga?

Figyelt kérdés
Tudom, piti kis probléma, de ezzel idegesített fel a barátnőm. Siettem munkába, s szóvá tette miért nincs a szemét levéve, erre mondtam hogy nincs rá időm, de ő is levihetné. Áhhh, az a férfiak dolga, mi az hogy ilyet kérek tőle?! Mit gondoltok?
2020. febr. 28. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szokott ehhez hasonló megjegyzéseket tenni, akkor lehet nem is gondolta komolyan, ebben az esetben felesleges komolyan venni, lehet, csak bal lábbal kelt fel.


Ellenkező esetben érdemes lenne egyeztetni, hogy definiálja, mi szerinte a férfi, és a női munka.

2020. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha hisz a házimunka nemek alapján történő felosztásában, akkor tiszta sor.

Ha ő nem hajlandó "női munkát" csinálni, akkor ne jöjjön ezzel.

Szerintem a tradicionális (női munka és férfi munka) és a modern (egyenlőség) modell is élhető, csak legyen következetesség és legyen egyetértés a felek között.

2020. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha te emelett főzöl, mosol, takarítasz, akkor veheted zokon.
2020. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ, pl. ha te nem csinálsz otthon semmit, akkor joggal várja el, hogy legalább ennyit megtegyél. Ha viszont 50-50, akkor vagy bolond, vagy viccelni próbált, és nincs humorod.
2020. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nálunk mindig a férjem viszi le a szemetet. Sosem kértem rá, ezt ő csinálja magától. Lehet úgy érzi, hogy ez olyan férfi dolog? Vagy egyszerűen csak nem akarja, hogy én menjek le a kukákhoz a tárolóba, mert annyira büdös ott minden?
2020. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3, főzök, mosok, takarítok.


#4, biztos hogy nem viccből mondta.


Egyébként soha nem vitte meg le a szemetet.

2020. febr. 28. 14:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami családi örökség nála. Beszéld meg vele, hogy ez nem így van. Bár ha csak ez az egy dolog problémás, akkor bele is torodhetsz. Biztos neked is van valami nem-szeretem dolgod.
2020. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ott helyben szakítok.

21/F

2020. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naluk biztos apa vitte le a szemetet. Beszeljetek meg h kozos vagy ha te bevallalod ezt tobbszor o meg mas neked unszimpi munkat vallal be.
2020. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, viszem én helyette.
2020. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!