Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a lányt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a lányt most mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozom egy nagyon szép, csinos lánnyal (24) és nemrég tudtam meg, hogy "szerelmes" belém, amivel nem is lenne gond ha nem tudnám, hogy egy elég "perverz" lányról lenne szó szerintem legalábbis, állandóan perverz megjegyzései vannak állítása - meg mások állításai - szerint is csak velem szemben vannak ilyen szexuális jellegű "beszólásai" hogy úgy mondjam, de nem hiszek neki és nemrég mikor a barátnői kérdezték tőlem, hogy amúgy bejön e én azt mondtam nekik, hogy igen is meg nem is.

Mondom igen mert tetszik külalakra, csinos, jól öltözött, ápolt stb. de a megjegyzései miatt én úgy gondolom, hogy mással is tuti ezt csinálja, más sráccal, ezért azt mondtam a barátnőinek, hogy biztos sok fiúval fekszik össze hébe hóba, egy könnyűvérű lány szerintem. Na amikor ezt kimondtam már láttam, hogy ezt máshogy kellett volna előadnom (a tekintetekből ítélve) mert egyből kontráztak rá, hogy én most konkrétan r*ncnak nézem-e? Mondom szó sincs erről vagy legalábbis nem ezzel a szóval akartam kifejezni magam.

Visszajutott a lány fülébe és azóta nagyon kerül, barátnői szerint semmi életkedve nincs, azóta mióta ezt megtudta, nem eszik, nem alszik, a munkateljesítménye az kritikán aluli, a tesójával sem veszi fel a kapcsolatot állítólag, a barátnőinek nem válaszol állításuk szerint legalábbis. Ezt most mivel hozzam helyre? Látszik a lányon egyébként az egész, de nem hiszem el, hogy mással nem ezt csinálja. Egy lányt nem lehet így megbántani, hogy ilyen viselkedésbe csapjon át. Helyrehozzam vagy inkább hagyjam?



2020. febr. 22. 18:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
17%

Sehogy, ezt már sehogy. Sajnos valószínűleg igazad van, ezért is érintette rosszul. De lehet a te hatásodra gondolja ezt át, nagyon sok emberre, főleg férfiakra ráférne ez, de nőknél is szép csapat van rajta kívül.


Most fel kell dolgoznia, át kell gondolnia. Hagyd békén, majd visszatér, de lehet veled nem fog már beszélni.

2020. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
3%
Dugd meg!
2020. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Igazából az szomorú, hogy addig el tudtam volna képzelni vele bármit is amíg nem csapott át ilyen nagyon durva perverzkedésbe az egész, mert itt kezdtem gyanakodni, hogy itt valami nem ok.
2020. febr. 22. 19:04
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Ribizli lenne azért,mert szexuális tartalommal poénkodik? Van róla fogalmad,hogy a kimondott szavaknak súlya van?

Ajánlom a magyar értelmező kéziszótárt a ribi szó értelmezésére.

Még is amúgy milyen alapon gondoltad azt,hogy így megbélyegzel valakit? Ha nincs kapcsolata,akkor hébe jóba miért nem lehetne alkalmi partnere?

Tapló voltál és bántó. Rosszul esett neki és ezért kerül. Magában keresi most a hibát,hogy mi rosszat tett. Max.beszélj vele,kérj bocsánatot és ennyi. Ezt nem nagyon lehet helyre hozni.

2020. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Csak mert egy lány általában HA perverz azt nem teregeti ki. Szerintem.
2020. febr. 22. 19:05
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Van fiú haverom,aki szintén nagyon perverz. Amúgy komoly kapcsolatot keres. Akkor most mondjam az arcába,hogy milyen undorító alak?😂😂
2020. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Ja kettős mérce,mi?:D

Bajok lehetnek inkább nálad.

2020. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez az elso munkahelyed, mi? Minden munkahelyen mennek a perverz beszolasok oda-vissza mindenkitol, ahol a legkor engedi, ettol fuggetlenul nem fekszik ossze mindenki mindenkivel. Ez csak hangulatoldas, egyesek szerint jobban telik a munkaido, ha viccelodtok egymassal, stb. Szerintem ne hozd helyre sehogy, ha te ilyen kis szentfazek vagy aki par artatlan beszolast is tulgondol, akkor ugysem illenetek ossze. (En nem szoktam ilyesmikkel poenkodni masokkal, nem azert vedem, de hallok masokat es latom, hogy semmi egyebrol nem szol, csak igy akarjak feldobni a hangulatot.)
2020. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%

Lehet csak a félénkségét leplezte ilyen beszólásokkal, vagy ezáltal "magabiztosnak akart látszani".

Félrehívni, négyszemközt beszélni nem lehet vele? Ez lenne a legcélravezetőbb.

2020. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
3%

#8


Pedig ez általában inkább kínos, mint vicces. Olyan "ez most mégis mi"? jellegűen.

2020. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!