Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó pasi a Czibók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó pasi a Czibók Laci?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A korosztályában nagyon is jó pasi. Sőt, nagyon sok fiatalnál is jobb.
2020. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló a véleményem.
2020. febr. 29. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok üdvözlök mindenkit!


Nagyon sokan kérdezték, hogy jó pasi vagyok e? Hát nem tudom...Lehet, hogy nem vagyok Brad Pitt és csak egy lrpukkant Vitarám van, de azt elmondhatom aranybarátaim, hogy több nőm volt, mint amennyi az itt lévő fiataloknak együttvéve pedig nem hajszolom a nőket. Csak odafigyelek a kajára meg a kokszra.

Köszönöm szépen a figyelmet sziasztok!

2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Ne írkálj a nevemben, egyébként már eladtam a Vitarát, és vettem valami mást helyette, csak most nem ugrik be, hogy mit.

C.L.

2020. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nagyon <3
2020. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!