Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csomó pasi velem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó pasi velem ismerkedni miért csak barátnő mellett akar? Csak én érek ennyire keveset?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok közönséges, de igénytelen sem vagyok. De sok pasi mégis barátnő mellett ír nekem, akik sokszor nem is néznek ki jobban külsőre, mint én. De amúgy emiatt is alacsony az önbizalmam, mert mások iránt mindig őszintén érdeklődnek a férfiak, és más mellett. Kicsit irigylem is ezeket a nőket, mert valójában ők kapnak meg mindent, a pasi velük mutatkozik mindenütt, míg nekem meg csak írni tudnak.

Az exem nekem más nő mellett írt, míg az új nőjével meg teljesen senki nélkül, tisztességen össze tudott jönni, sőt őt biztos szereti is, míg rám meg minden férfi csak tojik magasról.


2020. febr. 29. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok én is, nyugi. Szóval nem vagy egyedül.
2020. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Nekem soha nem volt mai napig barátnő én szívesen ismerkednék csak elkezdek mondjuk egy lánnyal beszélgetni aztán 2 nap után már nem ír eltűnik meg ilyesmi sajnos.
2020. febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem ismerkedni,hanem szexelni akarnak.Nekem se írnak már másnap,mert nem megyek bele.
2020. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre végül is nem kaptam választ.
2020. febr. 29. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert egyikünk sem ismer személyesen, így nem lehet megválaszolni a kérdésedet sem.
2020. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te érsz ennyire keveset, nyugi. Engem is annyi pasi akar, de valójában még senki, mivel mindegyik nos. Elegem is van már belőle. Nem is tudom, hogy melyik oldalon jobb állni.
2020. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert akinek nincs csaja az vagy homár, vagy incel, vagy telik neki nálad jobb nőre.
2020. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Igazából nem tudom miért van ez. De szerintem ha azt szeretnéd hogy egyedülálló pasik érdeklődjenek irántad akkor azért tegyél is, pl. járj programokra vagy töltsd le a Tindert, ne csak várd a sült galambot hogy hátha valaki aki rád ír végre szingli lesz.


Amúgy meg ha pasi lennél még csak szexre sem kellenél senkinek, szóval ahhoz képest még mindig jobb a helyzeted mint egy átlag pasinak.

2020. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet elfogytak a szingli pasik? Pech
2020. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert félre akarnak kurni veled amiben partner is vagy mint írtad. Ha neked jó hogy harmadik legyél a te dolgod, de ha ennyi az önbecsülésed ne szàmíts normàlis pasira.

Én sem foglalkoznék olyannal akit csak úrítésre használtak.

2020. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!