Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valahol látok egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valahol látok egy férfit aki tetszik, mit tehetek, hogy nagyobb eséllyel szóljon hozzám, kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Sűrűn látok olyan fiúkat akik tetszenek, nyitott lennék az ismerkedésre. Csak hát ugye ez előfordul plázában, utcán, parkban. Akárhol. Mit tehetek? Szemezés, mosolygás elég lehet?

21L


2020. febr. 29. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval ezeket a férfiakat nem ismerem.
2020. febr. 29. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer sétáltam haza egy egyetem környékén, mikor 1 nagymellű jött szembe úgy, hogy közben végig a szemebe nézett, talán mosolygott is. Akkor még sok problémám volt, ezért nem mentem oda hozzá, tehát ennyivel véget is ért a történet. Szerintem ezt te is kipróbálhatod. Azzal viszont számolj, hogy így csak olyanok fognak merni odamenni hozzád, akik jók a csajozásban Van benne tapasztalatuk, rendszeresen ismerkednek nőkkel, lehet van is barátnőjük vagy élettársuk. Te is csak egy leszel nekik, és könnyebben le tudnak cserélni téged
2020. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsed van, hogy nem egy darab emberbe vagy megszallottan szerelmes.

Tarskereson ilyen pasasok vannak, csak roluk nem kell kitalalni, hogy benne vannak-e felrelepesben, vagy szabadok-e. Azt meg konnyu kideriteni, hogy veled is benne vannak-e. Ott nem ego ismerkedni. Manapsag minden pasi regisztral, nemcsak a maradek.

2020. febr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!