Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtnek számít ha perverzkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtnek számít ha perverzkedek egy lánybarátommal?

Figyelt kérdés

Eléggé szaftos beszélgetéseink vannak, de sosem volt több köztünk. Mindennapos téma a szex stb (de mellé szoktunk beszélni lelkis témákról is.) Nincs senkije és nem is volt. Nem ismerem nagyon régóta kb 4 hónapja. Szerintetek flörtnek számít a sok perverzkedés? Vagy inkább poénnak egy lány részéről?

21/F


2020. márc. 1. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Ja és az nem baratsag amit csinaltok de meg csak nem is szerelem. 4 honapja minden nap csak sexrol beszelni szoval nem tudom erted e kulonbsegeket.
2020. márc. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A *csak kivéve anélkül akartam írni de többmindent elmond a kapcsolatotokrol.
2020. márc. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem csak szexről van szó, csak ahhoz képest, hogy lány eléggé gyakran szóba kerül és viccelődünk vele.

Nem vagyok a lelkiszemetese és ő sem az nekem, mindennap beszélgetünk egyébként és ő ír nekem gyakrabban.

2020. márc. 13. 09:00
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex lenne köztetek. Nem barátság ez, ha már így hozzátok egymás agyát. És minden nap szóba került l a szex, az nem véletlen, hiszen csak ki vagytok éhezve a szexre és nem egymásra. Szóval ez nem lesz sehogy sem hosszútávú, mivel nem barátság és nem szerelem ez, ráadásul még messze is laktok egymástól, ergo még csak nem is találkoztatok egymással. Semmi több ez, mint egy vadidegennel chat vagy videó szexelni, ki tudja ki kire gondol közben a valóságban a saját környezetéből...
2020. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor perverzkedjetek, ha akartok is egymástól valamit.
2020. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most hétvégén találkozunk, szerintetek hogyan viselkedjek? Igazából én örülnék ha több is lenne közöttünk, nem érzem akadálynak a 60 km-t.
2020. márc. 20. 18:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Legyél normális. Add önmagad! Úgy is nagy csalódás lesz
2020. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem volt nagy csalódás, sőt kifejezetten jól éreztem magamat vele:) Jövő héten is találkozunk.
2020. márc. 22. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!