Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít a csók ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít a csók ha én nem akartam?

Figyelt kérdés
A fiú egyszer csak hirtelen megcsókolt, én fel sem fogtam hirtelen hogy mi van. Én nem akartam, próbáltam elhúzni magam, de ő húzott magához
2020. febr. 29. 02:39
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez így elég furán hangzik
2020. febr. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolom h az lenne, de azért ne mondd el, mert a párod nem lesz ilyen megertő. Inkább azon gondolkodj, hogy kerültél ennyire közel egy másik fiuhoz.
2020. febr. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A megerőszakolás sem félrelépés.
2020. febr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

És mi tartott vissza hogy elfordítsd a fejed, attól hogy a testedet húzza a fejedet még forgathatod külön is.


Ne álszenteskedjél, mondd el a teljes történetet.

2020. febr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A csok az mindig kolcsonos !

Ha nem akartad nem niyitod ki a szad elforditod a fejed es ellokod


Szoval ?

2020. febr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Attól még, hogy nem te kezdeményezted nem azt jelenti, hogy nem is akartad. :D
2020. febr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez erőszak, az pedig nem megcsalás. Legalább pofon vágtad?
2020. febr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 ez erőszak? Engem még nem tudtak úgy megcsókolni, hogy én ne akarjam. Vagy akit ténylegesen megerőszakolnak szted csókolóznak? Igen megcsalás. Az, hogy te utólag rádöbbensz, hogy nem is igazán akartad, meg nem is te kezdeményeztél még azt jelenti, hogy benne voltál. Ha nem akarok valakit megcsokolni elforditom a fejem és nem myitom ki a számat. Ennyi a történet.
2020. febr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyan kényszerített rá, hogy átdugjad a nyelvedet az ő szájába, csak nem a rágót akartad kiszedni a szájából?
2020. febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És, még is, hogy került ilyen közel hozzád az a férfi?
2020. febr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!