Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire idegesítő ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire idegesítő ha a párod nem bízik meg benned?

Figyelt kérdés

Sajnos a múltam plusz a családom sem segített abban hogy könnyen bízzak meg bárkiben is. A mostani párom ezt tudja is az elején figyelmeztettem hogy nehéz eset vagyok hogy félek egy kapcsolattol de mégis őt akartam. Viszont mindig hozok fel neki valamit bármit a múltjával kapcsolatban például. Vagy jön ez a féltékenység hogy félek hogy el hagy másért és ezt tudatom is vele nem a legszebben az igaz. Csak kértem hogy legyen több türelme picit mert nekem idő kell a bizalomhoz.

Viszont neki sosem volt türelme pedig próbáltam változni régen sokkal rosszabb voltam.

Szóval az a kérdésem lényege hogy ha valakit annyira szeretsz segítesz neki hogy bízzon benned vagy veszekszel vele hogy ilyen?


2020. márc. 2. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

A bizalmatlanság és féltékenység a legjobb módja, hogy a félelmeid valóra váljanak. Nagyon frusztráló és bántó egy ilyen ember. Nem tudom hogyan bírja melletted akár egy hónapig is a párod.

Aztán prsze ő a hibás, mert nem elég türelmes. Hát nem.


Menjél el szakemberhez, aki segít felülkerekedni ezen.

2020. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha nem szépen tudatod vele a féltékenységedet, akkor mit vársz? Ő majd simogatni fogja a lelked, hogy jól van, semmi baj? És felhozol neki dolgokat a múltjából, amihez semmi közöd?

ELhiszem, hogy rossz a múltad, de emiatt nem a párod kéne büntetni.

Igen, egy bizonyos szintig segítenék a páromnak, hogy bízzon bennem, de azt hót ziher, hogy nem viselném el, hogy a múltamban vájkáljon, vagy hogy kutyául beszéljen velem azért, mert ő féltékeny.

Keress fel egy szakembert, aki segít, és vegyél erőt magadon, és kommunikálj a pároddal normálisan. A probléma nem ő, hanem a múltad, ezt kéne feldolgoznod, ebben kéne egy pszichológus segítsége, és a párodé.

2020. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben nem segíteni kell, hanem elkerülni az ilyen embereket. Ne tőle várd a csodát a te gyeneséged miatt.
2020. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen kapcsolatban vagyok, a párom nem nagyon ad nekem bizalmat, folyton a múltját hozza fel az exeivel, nem képes élvezni a jelent.

Azt tanácsolom ha rendesen működő, komoly kapcsolatot akarsz, mindenképp változtass ezen a felfogáson, mert az ember akármennyire megértő, egy idő után besokall...

2020. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy idegesítő, nálam szakítóok akkor is, ha szeretem. Ha én képes vagyok megadni a tiszta lapot, akkor azt elvárom fordítva is, ne engem büntessen az exei, a nyomorult önértékelési problémái és az elcseszett kötődése miatt. Egyszer már voltam ilyen kapcsolatban, soha többé, egyetlen szerelem se éri meg ezt a poklot.
2020. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz ha valaki ilyen? De miért ne lehet megerteni? Vagy csak meg szorítani a kezét és mondani neki hogy itt vagyok minden oké,szeretlek ami a legfontosabb.
2020. márc. 2. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A megérteni és az elfogadni két külön dolog. Én nem vagyok egy lábtörlő rongy és nem fogok olyan ember miatt magyarázkodni, megalázkodni, folyamatosan rettegni akinek derogál fejlesztenie magán és egy olyan dolgon, ami csak a fejében létezik. A bizalom mindennek az alapja. Ha nincs, mert nem képes megadni, mire összejövünk, akkor nem egymást keressük. Az egyik legrosszabb fajta egy ilyen ember, nem szabadna egyáltalán párkapcsolatban lennie.
2020. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leültél vele valaha megbeszélni, hogy mit szeretnél, hogyan reagáljon? Mivel tud megnyugtatni?

És ne haragudj, de ha a párom rondán beszél velem, én sem megfogom a kezét, hogy és megsimogatom, hogy jaj, de szeretlek. Miközben ő éppen engem bánt. Ha normálisan leül velem megbeszélni egy problémát, akkor én is normálisan fogok reagálni, és megsimogatom a kezét, hogy szeretlek, megoldjuk.

Menj el pszichológushoz.

2020. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ennyire rossz ha valaki ilyen? De miért ne lehet megerteni?"

Mert fontos, hogy bízzál a párodban, amíg nem ad okot az ellenkezőjére. Más emberek hibáját kiterjeszteni rá nem jogos.

2020. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!