Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nagyképűség, ha egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyképűség, ha egy 24 éves egyetemista lány nem randizik olyan fiúval akinek nincs autója?

Figyelt kérdés
Ráadásul a lány kollégista.
2020. márc. 3. 21:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
13%
Gold Digger, szóval az.
2020. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%

Az. Keress másikat.

Barátomnak sem volt autója, amikor összeismerkedtünk. Tesómnak nincsen jogsija mégis van egy szép barátnője.

2020. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha valakinél csak ez számít az elég nagy baj. Pontosabban nem baj, csak... sokat elárul.
2020. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Inkább ostobaság. Kellő körültekintés mellett aki dolgozik és van keresete autót bármikor vásárolhat, főleg akkor, ha van megtakarítása de az agyat nem pénzért osszák. Szóval nem az járt rosszabbul akinek még nincs autója.
2020. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Lehet lepontozni,de nem baj szerintem.Nálam is szempont.Nem vagyok gold digger mert nem gazdag pasira utazom vagy valami,meg nem ferrarija kell,hogy legyen.De igenis ez egy fontos szempont,hogy a férfi vezessen és legyen autója.
2020. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

Inkább az a baj hogy hiába van autóm öreg vagyok egy 24 eveshez.


Mondjuk 24 évesen hogyhogy egyetemista ?

2020. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
39%

Miért volna nagyképűség? Ennyi idősen már volt egy szar tragacsom, és a barátomnak is volt.

Igaz mi falun lakunk, buszjárat nulla volt. Nem is volt olyan pasim akinek ne lett volna kocsija.

Ha nekem nem lett volna, nem várom el hogy neki legyen. De ha nekem van, akkor alap hogy neki is legyen. Nem leszek senkinek a taxija.

2020. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, hogy miért lenne nagyképűség, ha valakinek ez a preferenciája. Savanyú a szőlő, mert nem kellesz neki? Azért csak joga van eldönteni, hogy milyen párt akar magának. Egyébként valószínű nem csak azzal van ilyenkor gond, ha valakinek csupán csak kocsija nincs, el nem tudom képzelni, hogy ne adna le az igényeiből valaki, ha igazán megtetszik a másik.

Anyagias nem vagyok, de az én preferenciám, hogy jó lenne találni valakit egyetemen belül párnak, alapból plusszal indulnak nálam az ilyen srácok.

2020. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
En 22 vagyok, van autom, sajat motorom is, ennek ellenere ugy gondolom ha egy csajnak ilyen elvarasai vannak cserebe se kocsija se jogsija, akkor szanalmas. Ez nem preferencia, hanem csupan egy eletkeptelen, aki egy hapsitol varja a taxi szolgaltatast. Bar en mar vegeztem azt egyetemen is, nem 24 evesen baxom a rezet a iskolapadban.
2020. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
9%
Nagyképűség. Az élet nem ennyire egyszerű ^^
2020. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!