Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek könnyebben egyetemista barátnőim dolgozóként, mint amikor egyetemista voltam?

Figyelt kérdés

Ez egyetemistaként régen frusztrált, hogy az ismerősi körömben a legtöbb lány (aki számomra potenciális partner lett volna), jellemzően 3-5-8 körüli évvel idősebb férfiakkal volt együtt, akik már dolgoztak. Mivel nem voltam nagy buliba járós, ismerkedős ember, ezért nekem elsősorban mindig az iskolatársak, ismerősi körben lévők voltak, akik között nézelődtem, de a nők a magukkal az életben egy szinten lévő férfiakhoz nem annyira vonzódnak jellemzően, ezt már elfogadtam. (Pl. a lányok többsége nem tud vonzódni az osztálytársához, vele azonos pozícióban lévő munkatársához (csak ha az ritkán valami nagyon különlegeset, extrát letesz még az asztalra másban)) De mindegy, ez a múlt.


Most befejeztem a sulit és a belvárosban dolgozom egy bankban, de attól olyan 5 perc sétára van az egyetemi főépület, egyetemi könyvtár és több egyetemi kari épület is, meg persze amúgy is a belváros tele van egyetemistákkal egész nap. (Vidék, de országosan top 5-ben lévő város lakosság alapján.) Szóval munka után sokszor bemegyek az egyetemre és már volt párszor, hogy megszólítottam lányt, ha úgy nézett, hogy talán tetszhettem neki. Valahogy ebben is több önbizalmam lett, kitaláltam valami kis hülyeséget, sulival kapcsolatos dolgot amivel megszólítottam, aztán már ment magától az ismerkedés. Most 1 év alatt a 3. lánnyal ismerkedem, akivel már volt is valami. Az előző kettőből az egyik több mint fél, a másik olyan fél évig volt a barátnőm. (És összesen odamentem olyan 20 lányhoz szerintem.)

És ez most hülyén hangozhat, de mitől lett ez ennyire könnyű? Emlékszem 20 évesen veszítettem el, de még pár éve is vért izzadtam és olyan is volt, amikor 1 évig nem szexeltem. Ahhoz képest most nem mondom, hogy Casanova lettem és nem is tudnék naponta új lánnyal lefeküdni, ha akarnék se, de sokkal könnyebb lett. Miért?


26/F


2019. okt. 24. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert dolgozol és van pénzed.
2019. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel már dolgozol van pénzed plusz építed az egzisztenciád az már fél siker főleg egy piacképes csajnál.
2019. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!