Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen esetben NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen esetben NEM kell párkapcsolatra a lány, ha amúgy szexkapcsolatban vagytok vele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 20:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
#8 juj, de betalált. Nem kell ilyenbe belemenni, ha nem tetszik, ez ilyen. Ha nem te vagy a célközönség, miért is sértődsz meg? :)
2020. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

Már miért sértődtem volna meg? Csak irritálnak az ilyen emberek, és szeretném ha csökkennének :) Mármint ez a felfogás csökkenne, amiről beszámoltál.

Gondoltam ha valaki kicsit helyreteszi a nagy egódat, van rá esély:) És őszintén, komolyan, sajnos kizáró ok sok nőnél az olyan felfogás, amilyen neked van. A párom pl sose élt így ahogy te, pedig jó srác.

2020. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, kislány, itt a pasikat kérdezték és válaszoltunk. Nem kell itt megváltót játszani, mert úgyse ér semmit. Majd szépen mindenki eldönti, hogyan él. Ha valakinek ez kell, akkor ezt választja, nincs rá befolyásod. Ha meg párod van, még inkább foglalkozzál inkább vele.

Attól én sem vagyok (sem a többiek) sz*r alak(ok). Nem árultam zsákbamacskát, nem volt kényszer; nálam ebből NEM LESZ kapcsolat. Jól érezzük magunkat, ennyi, pont. Ők el tudták fogadni, mi dolgunk. És ehhez még mindig két fél kell.

2020. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%
Aztán de fogsz te is rinyálni, utolsó, ha valami nő, akiért odáig vagy átdob a palánkon. Majd közli veled, hogy ő csak jól akarta érezni magát meg nem árult zsákbamacskát. Pont az ilyen nagypofájuak szoktak így járni.
2020. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
#14 köszönöm az aggódást! Ha az asszony majd kivág, veled tudatom elsőként, hogy örvendezhess. Na, őt nem csak szexre akartam és nem is volt ilyen könnyűvérű liba, akinek ez megfelelt volna, szóval... ;) Be lehet fejezni az offolást.
2020. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egy kérdést így szétszedni és beleállni a válaszolókba?!
2020. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ne csak off legyek: akivel csak szexelek, abban ennyit látok. E' van. (#17)
2020. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
Ja hogy még te könnyűvérű libázod le azokat a nőket, akiket csak megdgtal. És akkor te mi vagy, te is csak dgtal velük...
2020. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

Fejezd már be, az ég áldjon meg. Mi sz*rt személyeskedsz itt amúgy? Nem így kell feldolgozni, ha nem kellettél többre a szexkapcsidnak. Menj a jósrác hapsidhoz, rendezzen le, mert láthatólag nem bírsz magaddal. Vagy ő nem elég, csak annak a pótléka, aki miatt ideges vagy? :D Tessék, személyeskedés!

Az én libuskáim meg tudták magukról, hogy azok. Nyugi, nem voltál köztük.

2020. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Megnyugtatlak, te fsz kalap, egy szexkapcsolatom se volt.
2020. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!