Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor melyikre gondolhatott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyikre gondolhatott?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy fiú, és a múltkor mondtam neki, hogy szerinte gonoszság-e az ha húzom egy srác agyát úgy h tom h bejövök neki, de ő ezt nem tudja és nekem nem jön be..erre azt válaszolta h amíg nem vele csinálom addig nem az..ez most azt jelenti h tudnám vele csinálni, tehát hogy bejövök neki?vagy csak a saját érdekeit nézi, és amíg mással történik ilyen és nem vele addig nem érdekli?(többször vannak ilyen bárhogyérthető mondatai)
2010. júl. 25. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem sokat kombinálsz, feleslegesen :/
2010. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Évek óta ezt csinálom szóval újat nem mondtál..azér kérdeztem meg itt,hogy meghallgassam más véleményét is
2010. júl. 25. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többet nyersz azzal, ha őszinte és következetes vagy a körülötted élőkkel, mert akkor mások is azok lesznek veled, így nem kell túl sokat feleslegesen agyalnod és másokat is megkímélsz.

-1 pont az agyak húzásáért, az ilyen nőket senki sem szereti valójában, max. kihasználja. 24F

2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Évek óta ezt csinálod?!(tehát nem egy 13 éves kis fruska vagy)Ráadásul ány létedre?Csak gratulálni tudok.


Egyébként ez egyáltalán nem "bárhogyérthető

mondtad",

teljesen egyértelmű.És komoly gondok lehetnek nálad,ha erre nem jöttél rá magadtól..bár eleve a kérdésed után ezen már nem is kéne csodálkoznod.Az mindenesetre biztos,hogy a pasikhoz nem értesz.Isten kíméljen minden férfit,akinek köze van hozzád!!


20/L

2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a volt barátnőm is olyan mint te. Tudja, hogy most is szeretem, de csak kihasznál. Folyamatban van a felejtése.
2010. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úristen..és még én vagyok a hülye?tanuljatok meg olvasni;)az évek óta ezt csinálom a kombinációra vonatkozott-.-a srác agyának húzása annyiból áll, h néha írok egy olyan dolgot amiből többre is következtethet, de amúgy mondtam neki, h bocsi ez nem fog összejönni....amúgy meg soha nem használnám ki a barátom...de nektek gratulálok a szövegértési tehetségetekhez...
2010. júl. 26. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg, de igen, bárhogyérthető..pl barátnőim is kérdeztem, 3an, 3féle variációt mondtak...
2010. júl. 26. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor tanulj meg fogalmazni egyértelműen. A magyar nyelv erre az egyik legjobb lehetőség.
2010. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, nekem egyértelmű hogy ha valaki ír egy választ, és utána érkezik egy komment, akkor az a komment a válaszra érkezik, tehát az ott leírtakra vonatkozik.
2010. júl. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!