Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akiről nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e. Szivesen megismerném közelebbről. Talán én is bejövök neki, de nem vagyok benne teljesen biztos. Attól félek, hogy esetleg mégsem tetszene miután megismerném jobban és vissza kellene utasítsam. Mivel vannak közös óráink, elég kellemetlen lenne. Esetleg írni neki valamivel kapcsolatban? De mivel? Az egyetemen nem ugyazanok a barátaink, ez sem segít.
2020. márc. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak közös óráitok, akkor azért elég könnyen tudnál vele beszélgetést kezdeményezni. Én kezdenék valami semleges, az órával/szakkal kapcsolatos témával, ott le lehet szűrni, mennyire van hozzám kedve a másiknak, meg hogy nekem mennyire szimpatikus. Aztán improvizálnék.
2020. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele a közös órákon. Az semmit nem jelent. Aztán H közös a szimpátia tovább gondolhatod.
2020. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, neked volna kellemetlen, hogy az általad visszautasított fiút még látnod kell. De férfiként mondom neked, hogy hidd el: ha egy fiút nem durván, vádaskodva, hanem kedvesen utasítasz el, még mielőtt komoly kapcsolat alakulhatna ki közöttetek, akkor az az illető számára legfeljebb pár hét alatt feldolgozható lesz, túlteszi magát rajta. Csak az olyan elutasítások hagyhatnak mély sebet, amelyek egy már kialakult kapcsolatban történnek meg. Ha tehát egy pár találkozás után elutasítod, nem fog neheztelni rád, nem lesz tehát okod kellemetlenül érezni magad, ha látod. Nyugodtan menj oda hozzá, mondjuk úgy, hogy mellé ülsz egy órán és szóba elegyedsz vele. Ha megtetszel neki, szinte biztos, hogy ő fog kezdeményezni egy következő találkozót.
2020. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha o se biztos, de te sem, akkor mi a fenenek. Akkor nemcsak kudarctol kell tartani, hanem a masik hulyitesetol is. Ezert szeretem a tarskeresot, ami ifjusagom idejen ilyen formaban nem volt. Senki nekem tetszot nem ismertem, es bemeselesekkel probaltam eroszakot tenni a sivar valosagon.

Tinder, szerintem.

2020. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!