Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A megvezetés mestere? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megvezetés mestere? Miert van ez?

Figyelt kérdés

Az exemmel amig egyutt voltam mindenben hazudott, persze errol en nem tudtam, mert nem gyozte naponta mondani, hogy szerelmes belem, csaladot akar velem, huseges stb. Bevallotta 3 ev utan, hogy amugy csak a penzemre hajtott es kihasznalt, folyton megcsalt stb…


Mondtam neki mennyire beteg, jarjon pszichiáterhez, szakitottam vele.

Azota latom a csaj akihez jart osszejott vele..ertitek egy tanult dr, aki ilyen beteg emberekről tanul es osszejott a hazudós, pszicho exemmel…


Elottem egyebkent egy 50 eves not hulyitett azert, mert a no coach volt, plusz ilyen spiri es folyton adta a tanacsokat neki, mit hogyan kell csinalni. Azelott szinten egy pszichológus lannyal jart.


A lifetiltes narcisztkus Tomi is osszeszedte a pszichologus csajt vagy a hires Almasi Kitti is a magamutogato Szabo Peterrel jart.


Az osszes tanult ember ugyanugy beleesik a narci jatekaiba? Mert en egy halando kis tudatlan oke elhittem, hogy rendes a baratom, de egy pszichologus?? Miert jonnek ossze a pszichológusok narcisztikus ferfiakkal? Ennyire konnyu hulyiteni oket is? Egyertelmu, hogy kihasznalja ot az exem.


máj. 3. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

"nem gyozte naponta mondani, hogy szerelmes belem, csaladot akar velem"


Persze ezt mondta, mert úgy gondolta ezt akarod hallani. Te meg elhitted, mert ezt akartad hallani! Vajon miért...? 🤔 Csak tán nem azért, mert legfőbb szeretetnyelved a demagógia? Boccs, de ez azért van, mert nem vagy hajlandó szembenézni a démonjaiddal. Gondolom nem először történt ilyesmi.


A gyermekek egy java része pedig pedig azért akar pszichológus lenni, mert valami nincs rendben vele. Sajnos nekik nem való ez a szakma, a tudományos ismeretek elsajátítása nem gyógyító erejű. Inkább terápiára mennének.


Nem is értem miért nincs egy komoly tesztelés, mielőtt valakit akár csak felvennének ilyen egyetemre.


Most én nem csesztetni akarlak, ne értsd félre. Én se vagyok patyolatos, élére vasalt mentalista szuperember. Sőt vannak komoly hibáim és pszichés gondom is. Cserébe mindig nagyon etikusan viselkedés, és nem vakítom el magam. Másokat sem. Szóval egy komoly terápiát érdemes lenne megfontolnod.

máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1, jartam terápiába, de latod megis a csávóval voltam.

Ezaz elso, hogy ilyen emberbe botlottam.

Azóta hidd el, kerülöm mint a pestist az ilyet. Persze teljesen nem lehet kiszurni.


Ez meg hulyeseg, hogy jaj el akaetad hinni, a te hibad. Most nem ertem ha azt mondja a parod, halalosan szeret teged es ezt naponta bizonyitja akkor mekrt kellene arra gondolnom, hogy ahh ez tuti atver? Engem nem leeht szeretni szoval nem lehet igaz.

máj. 3. 11:39
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

"nem ertem ha azt mondja a parod, halalosan szeret teged es ezt naponta bizonyitja akkor mekrt kellene arra gondolnom, hogy ahh ez tuti atver?"


1) Azért mert nem az üres szavakat kell figyelni, hanem a tetteket. Továbbá

2) Mert mindig az kiabál, akinek a háza ég. Remélem ezt tudod értelmezni.



"Engem nem leeht szeretni szoval nem lehet igaz"

-Úgy gondolod nem lehet szeretni? Akkor miért hitted el neki? 🤷

Arra azért kíváncsi vagyok kihez jártál terápiára (ne aggódj, ő nem adhat ki rólad semmilyen információt ) Lehet nem jó emberhez mentél...

máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Barito ***** válasza:
0%

Az emberi tudatlanság ékes bizonyítéka, hogy nem értik meg: a párkapcsolat alapja a megfelelő külső által kiváltott vonzalom.


A nők azzal jönnek össze aki bejön nekik. Lényegtelen, hogy az ürge milyen emberileg, példád is remekül demonstrálja.

máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 persze hogy a vonzalom nagyon fontos. Az nem is annyira az alapja a párkapcsolatnak, sem mint inkább első fontos állomása!
máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Barito ***** válasza:
35%

Első válaszoló:


"Persze ezt mondta, mert úgy gondolta ezt akarod hallani. Te meg elhitted, mert ezt akartad hallani! Vajon miért...? 🤔 Csak tán nem azért, mert legfőbb szeretetnyelved a demagógia?"


Te sem vágod a lényeget. A kérdezőnek bejött a csákó. Tőle akarta ezt hallani, nem a duma a lényeg, hanem hogy ki mondja. Ha én mondtam volna ezeket a kérdezőnek (én és a fajtám, a nem jóképű fickók) elzavarna.

máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
#6 te incel vagy, ráadásul szexista sztereotípiáid vannak. Légyszi ne szakértőzzél!
máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Barito ***** válasza:
30%

Ja, csak te "szakértőzhetsz". Értem....


Esetleg cáfolni tudod amit leírtam? Köszi előre is.

máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy tudom. Meg is tettem. Incel vagy, és szexista. Nem kérjük hogy cáfold, mert amit írtál azt már nem tudod visszaszívni.
máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Attól, hogy valaki tanult még nem biztos, hogy okos, lehet tök gyenge, rossz emberismerő és attól, hogy téged kihasznált az exed nem tuti, hogy mással is megteszi kérdező. Egyáltalán nem biztos, hogy az exed nárcisztikus.
máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!