Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy általában ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy általában ilyen esetben több mint szimpátiáról van szó?

Figyelt kérdés

Sokszor férfiak próbálják beállitani, hogy ök önzetlenül csak úgy segitettek egy nöt, aki mondjuk általában jól nézki

Szerintem egy férfi, egy kisujját sem mozditja, ha egy csaj neki nem jön be, akkor szerintem nem páryolgatja a lelkét, nem figyel rá, ( ritka kivételektöl eltekintve, ok), nem tesz neki apróbb szivességeket, nem segit neki, csak ha többet is szeretne, mint mondjuk szex


2020. márc. 10. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen más, ha egy kollégáról van szó, más ha előtted elesik valaki a csúszós úton, vagy balesetet szenved, vagy az üzletben leejt valamit...


Szóval vannak helyek ahol akkor is figyelsz a másikra akkor is segítesz neki ha nem tetszik neked, mert csak isten barmai állatai parasztjai sz**rnák le ilyen esetben a másik embert.


Egyéb esetben igaz. De ez a Nők oldaláról is ugyanúgy igaz.

2020. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem a kevés kivételekröl beszéltem
2020. márc. 10. 15:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a kategória amikor valaki balesetet szenved
2020. márc. 10. 15:49
 4/5 Rockarc ***** válasza:

Most van egy kijelentesed, es ahhoz irtal egy kerdest?


Ird ki azt, hogy mindenkit egy szamito lenynek titulalsz, mert onzetlenseg nem letezik. Paran megtapsolnak, masok a pokolba kuldenek. Mi ertelme az ilyen kerdesnek?


43F

2020. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tök alárendelt a személy.
2020. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!