Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetek egy fiúval, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy fiúval, és általában én kezdeményezem a beszélgetést. Mikor ír, általában leláttamozom, és eltelik 5-10 perc és ir, hogy hogy vagyok. Hogy érzem magam, miújság stb. Vajon, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
üzenet, beszélgetés

2020. febr. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem a kérdést...
2020. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
100%
Igen, azt hogy beszélgettek. XD Vagy most mivan?
2020. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, hogy leláttomozom amit irt, és ő nyilván meglátja, és eltelik pár perc és kérdezősködik.
2020. febr. 7. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Látja hogy láttad a kérdését és nem érti szerintem, hogy akkor minek kezdeményezel beszélgetést, ha elolvasod az üzenetét, de arra csak később válaszolsz, persze közbejöhet valami, de te azt írod, hogy ez általában így van.


Szerintem nem ért téged, ahogy én sem, már elnézést. :)

2020. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Azt jelenti, hogy egy beszelgetest nem csak kezdemenyezni kell, hanem folytatni is. Ha valaki ir valamit, arra szokas reagalni :)

De egyebkent meg nyilvan nem logunk folyton a telefonon, en is van, hogy csak gyorsan megnezem, mit irtak nekem es nem valaszolok azonnal, de vannak olyan kis idegesito piocak (most nem csak ferfiakrol beszelek, hanem ugy altalaban), akik keptelenek felfogni, hogy nem nottek a mobilok egyelore az ember kezehez es nem nyomjuk allandoan. Ezek akik baromira unatkoznak epp es azt gondoljak, barki barmikor raer veluk Messengeren csevereszni, ok szoktak az ilyen utan zaklatni az embert, ha latjak hogy megnezted, hogy na mi van, mizu.

De ha sraccal dumalsz es bejossz neki, akkor meg szimplan akar veled beszelgetni minel tobbet, azert zaklat, gondolom.

2020. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert szeretne veled beszélgetni, a kapcsolatot fenntartani, jobban megismerni, ilyenek.
2020. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!