Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek balek vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek balek vagyok, és csak lehúz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, és karácsony előtt kölcsönadtam neki 60ezer forintot, meghátározatlan időre. Úgy egyeztünk meg, hogyha lesz pénze majd visszaadja. Azóta nem került szóba, nem volt rá szükségem, és nem kértem, ő sem említette soha, hogy mikor fizeti vissza. Ha elmegyünk valahova, étterem, mozi, stb. akkor minden alkalommal én fizetek, még egy kávéra sem hívott meg soha. Legutóbb, mikor átjött hozzám, megkértem, hogy hozzon a boltból valami kaját, mert úgyis útbaesik neki. Ezután hidégvérrel elfogadta az 1200 forintot a vásárlásért. Oké, hogy én kértem, hogy hozzon, de azt ketten ettük meg, és ennyi minden után én már szégyelltem volna elvenni azt az 1200at az ő helyében. Nem tartom magam sóhernak, és garososkodni sem akarok, csak ezért írtam le ezeket, hogy tiszta legyen a kép. Szerintetek?

2020. márc. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nem szeret, kihasznál, gátlástalan.
2020. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Puncs-on ismerted meg?
2020. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Valóban így leírva kicsit fura, én biztos nem fogadnék el így soha senkitől pénzt. De nekem mondjuk alapvetően eszembe se jutna elkérni ilyen esetben, hogy hozzak ezt meg azt a boltból. Pár ezer forint nem számít semmit se.
2020. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj vele róla. Szerintem elkényeztetted, sokszor inkább felesbe kellett volna fizetni, ezért nem is látja hogy ebben mi a baj.
2020. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj de megis minek fizetsz mindig te ha nem akarsz? Nyilvan a bnodnek is eszebe juthatna de ha fel eve tart ez a szitu es meg sose leptel hatra fizetesnel hanem csak kapod elo a penztarcadat,okkal feltelezheti h ez neked rendben van. En mindig nagyon korrekt voltam pasikkal,azokkal is akik inkabb neghivtak volna nem engedtem,figyeltem az egyenlosegre stb. De ez nekem pl tulkompenzalasba csapott at neha.
2020. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Igenis sóher vagy. Ha nem akarsz garasoskodni akkor fel sem tetted volna a kérdést. A lány helyében én egyszerűen nem kérnek kölcsön, de ha mégis,akkor ezekután nekem sem lett volna pofám elfogadni azt az 1200at. Eddig úgy tűnik, hogy ő egy élősködő, te pedig zsidó vagy.
2020. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen abszolút kihasznál.

Kölcsön nem is kellett volna adnod szerintem mondom ezt nőként.

És ha nem is felezgetni de néha ő is fizethetett volna azért ennyi idő alatt.

Eléggé érdekes ( szivem szerint más szót írnék rá ) nő lehet ha soha nem jut eszébe sem hogy viszonozza a meghívásaidat.

Már csak a gesztus és nem akonkrét összegek miatt.

2020. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A következő az lesz, hogy amíg te eltartod, ő otthon ül majd, aztán néha beugrik a körmöshöz, meg a Mayo-ba. Venni valami olcsót. A te pénzeden, természetesen...
2020. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!