Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene változtatni magamon? Vagy mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 15-16 évesen volt az első barátnőm aztán igazából már ott is én voltam az, akit hülyének lehet nézni.

Szal szépen udvaroltam a lánynak, vittem a virágot meg minden, mert meg akartam felelni, így a szexet se erőltettem, mert ugye neki ez az első meg várni akar.

Hát jah, én szépen vártam kb fél évet mikor kiderült, h kb talán még haza se értem a biciklimmel, de már a másik barátja, aki egy 22 éves pali volt, a közeli focipályára vitte a kezdetektől, h .....

Aztán igazából ez máig meg van, valahogy mindig így alakul, h hiába vagyok rendes meg kedves át vagyok verve.

A barátnők mindig jönnek, h egy ilyen pasit ők is szívesen vennének.

Persze, egy ilyen balekot, akit be lehet palizni.

A legrosszabb, h ha félrelépős a vége akkor még én vagyok a szar, mert a másik férfira haragszik, de neki nem meri megmondani így én vagyok elhordva mindennek, aztán míg rá nem jövök, h honnan fúj a szél még gondolkozok is, h mit ronthattam el.

És mielőtt elkezdődne a szokásos, h nem útszéliekkel kellene kezdeni, hát egyáltalán nem úgy néznek ki meg nem is annak mutatják magukat.

Hanem mindenki elégedett, h milyen tip-top nő, aztán közben meg állítom, h kétszínűbb, mint egy mindennek elhordott plázacica.



2014. febr. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vesznek férfiszámba. Ez a probléma. Azt verik át, akit át lehet verni. Ne sértésnek vedd. persze nem szép tőlük, hogy kihasználnak. Állja a sarkadra, legyél határozott. Addig oké, hogy tiszteled a nőket, meg romantikus gesztusokat teszel irányukba, de ha túlzásba viszed, puhánynak fognak tartani.
2014. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért csak olyan tipusú csajokra hajtasz rá vagy én nem értem . Az egy dolog ,hogy rendes vagy és palira vesznek ,de hogy csalnak is ,hát milyen nők ezek . Komolyan nekem bűntudatom van ,ha másik pasival beszélek ,nem hogy más is legyen . Könyörgöm ,milyen erkölcsök ezek . Ááááá.


Elragadtattam magam ,de már tele a puttonyom az ilyesmikkel .

2014. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi az, h puhány vagyok?

Nem egy hülyegyereknek kell elképzelni, mert 190 cm vagyok 110 kg, évekig boxoltam, most konditerembe járok, szal itt most nem az van, h kutyába lemegyek, hanem szimplán megadom a másik felé a tiszteletet meg odafigyelek rá.

Ennyi.

2014. febr. 8. 17:35
 4/5 anonim válasza:
Ezt én semm értem a lányok valahogy azokra abunkó retaldált k*csögöket szeretik de miért ???? Ez egy örök rejtély számomra !!
2014. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár, hogy túl fiatal vagy hozzám....
2014. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!