Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha más pasiknak is szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha más pasiknak is szeretnék tetszeni? Mit tegyek hogy ne legyenek ilyen igényeim?

Figyelt kérdés
Van barátom és nagyon szeretem, minden rendben köztünk és nem is szeretnék mással semmit. De jól esne érezni, hogy tetszek más pasiknak is. Ez tényleg olyan nagy baj lenne? Aki volt már hasonló helyzetbe mit csinált ilyenkor?

2020. márc. 12. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol működik, valahol nem. Előző csajommal volt hogy kitárgyaltuk a velünk szembejövő nő mellét vagy fenekét. - Ennek köszönhetően pl engem nem is érdekelt hogy jól néz ki és esetleg bejön más fasziknak is - De olyat is tudok, akit zavar... Én azzal értek egyet, hogy nézz ki jól... Úgy is csak az foglalt akin fekszenek :DD
2020. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pofozd helyre az önbizalmad, ne attól függjön, hogy hány embernek tetszel. Ha rendben lenne, akkor nem vágynál mindenféle jöttmentek elismerésére.
2020. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ez működik, kell egy olyan partner, aki nem féltékenykedik és inkább büszkeséggel tölti el hogy a párja más férfiaknak is tetszik. Viszont ehhez az kell,hogy nőként nagyon fegyelmezett és következetes legyél, ha úgy tudod a férfiak bókjait kezelni, hogy nem sérted meg őket, nem játszol velük, akkor mehet a dolog.
2020. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus nő. Van párod de azért vágysz rá hogy álljon rád több f...sz is.
2020. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden nő szeretne más férfiaknak is tetszeni a barátján kívül.Hogy ez baj-e? A barátodnak valószínűleg az lesz.

Én azt mondom ne fojtsd el ezt az igényedet,aztán,hogy meg is csalod-e,most azt mondod nem csalnád meg,de ez 50-50%

Viszont ha nem élvezed,hogy más férfiaknak is tetszel,akkor tuti meg fogod csalni,mert idővel ráunsz a helyzetre.

2020. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!