Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyenek túl nagy igényeim a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés

több srácnak bejövök, nekem viszont v.miért egyikük sem felel meg.

pl. ha v.kinek nincs érettségije, azt már "kirostálom", pedig lehet, hogy okos és jó ember, de v.miért mégis olyat szeretnék, akinek van (nekem is van).

akkor a másik ilyen dolog, hogy ha v.ki túlsúlyos (és itt most arra értem, hogy látványosan nem az izmok, hanem a háj van túlsúlyban) azt is ejtem, hiába beszélünk egyébként jókat.

a másik ilyen "dilim", hogy 24-5 évest, vagy annál idősebbet keresek, mert a korombeliek nagy részének csak a szex a fontos.

tehát nekem nem a pénz terén vannak nagy igényeim, hanem azt hajszolom, hogy okos legyen az illető, és mindenről tudjunk beszélgetni, sok dologról többet tudjon nálam, és fel tudjak rá nézni, mint férfira.

mit csináljak, hogy törődjek bele, hogy itt nincsenek ilyenek, hogy érjen el azt, hogy elég legyen az itt található "kínálat", és ne folyton a 30 éves, okos, udvarias, férfias külföldiről ábrándozzak, aki sosem jön el értem?

20/L


2011. júl. 12. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves 20/L, ezen csak te tudsz változtatni. Sajnos a világban nem oolyan emberek élnek, amilyet szeretnénk. El kell fogadnod. Egyébként nem gondolkodsz rosszul, csak abban az értelemben, hogy korhoz meg papírokhoz kötöd a dolgokat. Bár azért azért akinek semmilye nincs, se szakmája, az elég kínos.
2011. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezzel nem értek egyet, nem igaz h. a kordbelieknek csak a sex kell "persze az alfahímeknek" de akkor ne onnan válassz., másik attól h. idősebb és van papírja attól még nem feltétlen okosabb/bölcsebb,

pl pár oldallal ezelőtt 27 éves k.rvázik diplomás és barátnőt keres, tessék tökéletes alkalom, idősebb is van papírja is,... éééés "?", látod, mégsem a te eseted,

ne kor alapján ítéld meg a személyiséget, lehet valaki 50 éves is ha belül 20 nak éri magát

20/F

2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiket keresel! Csak te nem jó helyen kutatsz utánuk!
2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az, hogy milyen a végzettsége, semmit nem számít. A párom 8 általánost végzett, nekem egyetemi diplomám van. Bármiről tudok vele beszélgetni :)

Szerintem ez alapján semmiképp ne szelektálj :)

2011. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mintha csak én írtam volna ezen dolgokat... Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én 19/L :D

és szerintem teljesen normális kritériumaid vannak, nem az elvárások a magasak, hanem egyszerűen férfiak nincsenek megfelelőek. Külföldön, hát igen, ott már annál inkább...

Engem is sokan körbeudvarolnak, de valahogy nem megnyerő egyik sem, és magam is úgy vélem, hogy egy férfi igenis legyen okos.

Szerintem ebbe nemigazán lehet beletörődni, inkább csak reménykedni, hogy majd egyszer megismerhetünk egy ilyen embert. :D

2011. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajaj, kisálnyok. Nehéz az élet...
2011. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy páran így mint férfiak...a nők terén, csak mi 18-28 éves lányok között nem találunk megfelelő partnert, mert csak szexelni akarnak, s a pénztárcánk sem érdekli őket!!!
2011. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a másik ilyen "dilim", hogy 24-5 évest, vagy annál idősebbet keresek, mert a korombeliek nagy részének csak a szex a fontos. "


Akkor én a kisebb részbe tartozom:)

2011. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!