Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szeretek eggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretek eggy fiut de ő nem viszonozza! Felejtsem el idéglenessen vagy inkább örökre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz egy fiút, akkor ideiglenesen sem tudod elfelejteni, ha pedig képes vagy rá, akkor nem szereted. A szerelem nem olyan egyszerű, mint most te azt gondolod. Szerintem max. bántja a fantáziád. Ha ő nem viszonozza, akkor lépj tovább, nem érdemes pazarolni az időd egy olyan hajóra, ami nem vesz fel.


Tudom, hogy off, de fizikailag fáj: (remélem nem neten ismerkedsz!)


- az "egy" -et egy darab "gy"-vel írjuk!

- a fiú hosszú "ú"!

- de előtt vesszőt használunk

- olyan, hogy "idéglenesen", nem létezik: ideiglenesen igen.

- vagy előtt ismét vessző


El lehet gépelni dolgokat, senki sem tökéletes, tudom, de ha van lehetőséged, figyelj ezekre a dolgokra, mert rossz fényt vet rád!


L27

2010. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Véletlenül került a kérdés az állatokoz!

2010. júl. 25. 13:36
 3/3 StephanieXx ***** válasza:

Első válaszoló:)


Kedves Kérdező!

Nem kell megsértödni,az első válaszoló igazán kedves volt.


A válasz:

ÖRÖKRE:)

2010. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!