Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fáj annyira a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj annyira a szerelem? És mért nem viszonozza senki az érzéseim?

Figyelt kérdés

Nem értem mért van az, hogy az a fiú aki nem divatbu.zi, hanem van egyénisége, nem egy ilyen nyálcsórgatós pö.cs amilyenek ma a fiatalok, mért nem kapnak semmi esélyt a kiba.ott élettől? Annyira igazságtalan, hogy az egyik fa.rok egyszerre három csajt far.kal, míg én egynek próbálok imponálni és az is visszautasít, és ismét tönkreteszi az életem 1 évre ?


Utóirat: csak szerintem sz.r a szerelem? (és ha nem, cáfoljátok miért, mert én nem látom mért lehet jó)


2010. jún. 7. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem vagy szép.


20F

2010. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 nielindi ***** válasza:
76%
nem a szerelem szar. hanem ha szeretsz valakit, de nem viszonozza. biztos tul lelkizös vagy. meg nem derült ki, h kapcsolatban voltál-e a lányokkal, akik az ÉLETED tették tönre 1 ÉVRE (???).
2010. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

:D Ja, hát igen az is lehet de nem írtam le mindent :)

A lány akiért odavagyok nagoyn jóba van velem és barátok vagyunk. Teljesen belezúgtam, és nem akülse milyat. Lehet hül.yének néztek majd, de igazi szerelem :(

Sztem nem vagoyk nagoyn ocsmány, de nem tartom magam divatmajom szépiúnak sem, szteme gy tök átlagos gyerek vagoyk. Am 20F :D jogos :D

2010. jún. 7. 21:04
 4/25 A kérdező kommentje:

OH igen teéjesen jogos 21:04

Nem nem volt kapcsolatban! a töbit, meg leírtam az előbb :D :) Kérlek segitsetek, nagoyn kivagyok lelkileg azért nem is tudok rendesen fogalmazni :(

2010. jún. 7. 21:06
 5/25 anonim ***** válasza:
TUDOD TELJESEN MEGÉRTEM AZ ÉRZÉSEIDET nem értem h mért van az h egyesek nem tisztelik anyira a nöket h egyet tartsanak meg csakis 1 et és nem értem a nöket abbol a szempontbol h mért jo az nekik h egy (buz1va) járnak az h maradj egyéniség az fontos :D:D biztos h megtalálod a megfelelöt aki ugyan ugy szeretni fog ahogy te öt és biztos van olyan lány aki csak olyan emberre vár mint te :D:D sok sikert kívánok a további életedhez remélem többet nem kell csalódnod
2010. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 nielindi ***** válasza:
leirtad a kulcsszot, ami nem kell a lányoknak. tök átlagos vagy.
2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

21:06

Köszönöm :)

Rendes tőled :) én is nagoyn remélem hogy van oylan lány aki rám vár, de az is, hogy én is szeretni fogom :) mert akiket edig szeretem mind elutasítot, csak barátnak tartot :(

2010. jún. 7. 21:08
 8/25 A kérdező kommentje:

Ember a kinézetemre utaltam :)

És az a lány, akibe bele vagyok zúgva, nem ép úgy ismerem, mintha ara vágyna, hogy mitomén melyik szinész pofikája legyen az enyém helyet.

A viselkedésem nem átlago XD húúú de még menyire nem XD

2010. jún. 7. 21:10
 9/25 anonim ***** válasza:
nah jolvan meny az anyá.dba te nyomorék r1banc 74% fa.szfej biztos h egy egyéniség és a külsejére értette az átlagosat elöted szolo vagyok
2010. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 nielindi ***** válasza:
most mit kell anyázni? nem irta, h mekkora jo arc, csak annyit, h tök átlagos gyerek. lehet nem irtam volna, h átlagos, ha pl tudom, h mikkel imponál a csajszinak. noname oldal, véleményekre kiváncsi. mindenki kap a kérdéseire hideget, meleget. te ne pofázz, ha nem tetszik egy válasz.
2010. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!