Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora a normális pénisz méret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a normális pénisz méret?

Figyelt kérdés

Az átlagra gondolok.. valahol azt olvastam, hogy csak 15, de már 13-at is hallottam..


Viszont az ilyen ajándék fřtyimércék, 17-nél csak tűrhetőt írnak mikor 13-15 az átlag?



Csak kiváncsi vagyok, hogy a 17-18 kb milyennek számít...

Jah és ne gyertek azzal, hogy nem a méret a lényeg mert tudom, hogy nem teljesen igaz, de azért minden pasi büszkesége a farka..:D


Jah és én légyszi ne azzal jöjjetek, hogy meg kell hogy elégedj magaddal, mert maximalista típus vagyok..:P


2008. nov. 21. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Szia! A papíros átlag az a 13 cm. Ez nagyon remélem, hogy pihent állapotban van így. Mert ha valakinek meredve ekkor, hát az kicsi. Szerintem. Én jobb szeretem, ha nagyobb. Mint mondjuk a tied, vagy egy kicsit még nagyobb! Ja és ne legyen vékony, mert hiába hosszú, ha vékony... Szerintem.


Az ajándék fütyimérce meg pont arra alapoz, hogy a férfiak szeretnék minél nagyobbat. Ha kicsi van, kompenzálják. Mondjuk autóval :-) De ez is olyan piszkálódás gyanús.

2008. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugy hallottam 13-15 az átlag. De persze ezt a legtöbben kevésnek tartják. Viszont ha választanom kellene inkább legyen kicsi de vastag, mint valami 20 centis ceruzavastagságu.:D
2008. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 13-15 centi már merev állapotra vonatkozik. De én is inkább úgy gondolom, hogy inkább kisebb legyen, de vastag. :) Voltam már olyan férfival, akinek bár hosszú volt, de vékony, és nem élveztem. :(

Tehát a 17-18 az jó, feltéve, hogy elég vastag.

2008. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gigolo 16 válasza:
csumi van mindenkinek..:D én 16-éves vagyok és a farkam lankad álapotba 17-cm.. meredten pedig 21 és 16 cm körbe.. az szerintetek elöny vagy hátrány?? köszii a választ elöre is..:)
2010. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha vékony és hosszú hajtsd ketté pont jó lesz...
2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!