Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénisz hámlás, az normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz hámlás, az normális?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk, és mondta, hogy nem szexelt a barátjával 1 hétig, mert hámlik a pénisze.És a biztonság kedvéért nem akart a srác, nehogy elkapjon valamit a barátnőm. Megkérdezte egy másik barátnőjét, az azt mondta, hogy ez teljesen normális, az ő barátjánál is volt ilyen, és szokott ilyen lenni a fiúknál. Tényleg?
2011. aug. 10. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem voltmár ien...megvakartam és annyi bőr lejött a tövéről hogy besebesedett :( elég rossz érzés
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mr.iglo ***** válasza:
HA rendesen mosod akkor nem!
2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez természetes, ha jobban kiszárad valami miatt, akkor hámlik, mint minden testrészünk.
2011. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fúúj:D Amúgy a barátnőmet nem zavarja, azt mondták neki szokott ilyen lenni, egyből el is hiszi, aztán kész. De szerintem a hámlás amúgysem egy normális dolog, akkor miért lenne a péniszen az? A lányoknak sem szokott.
2011. aug. 10. 22:00
 5/14 A kérdező kommentje:
és mi miatt szárad ki?
2011. aug. 10. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha leégsz akkor hámlik a bőrőd nem?? :D az mért nem normális dolog??-.-" és mivan ha nudi strandon voltam és leégtem ottis?? :D
2011. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gombás
2011. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
úhhh, te akkora hülye vagy kérdező, hogy az már fáj!
2011. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a hámlás normális körülmények között nem normális. Jó leégsz, persze, begyullad a bőr felsőrétege, aztán lehámlik. Meg természetesen a bőr is regenerálódik folyamatosan, de nem úgy, hogy egybe jönnek le bőrdarabok! Aki le hülyézett az pedig légyszives írja már le, hogy miért, ha ő olyan okos.
2011. aug. 10. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom elhalt az a bőrréteg és azért hámlik le.Nem kell rögtön fosni,hogy leszárad a p*csöd.
2011. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!