Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Megaláztam, minősítettem a külsejét és az egész lényét.

Nem találkoztunk akkor, amikor ő szerette volna és hanyagoltam. Ráírtam és nem akar velem találkozni, sokkal távolságtartóbb lett. Pedig életem legjobb numerája.


2020. márc. 16. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Így jártál. Béna vagy, visszaütött a karma.
2020. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Voltam szerető, és még csak az sem kellett,hogy negatívan minősítsen, egyszerűen csak kevesebb figyelmet fordított rám, és úgy éreztem,hogy fölényesen, magabiztosan kezel.

Lezártam, és mondhatott bármit, nem kezdtem ismételten.

Pontosan azért mert az elején kijelentettem,hogy addig tart a kapcsolatunk amíg nem érzem megalázónak. Annak éreztem. Lezártam. És nincs visszaút.


Tanulj belőle: senkit nem lehet megalázó helyzetbe hozni.

Nem hinném,hogy visszakapod Őt.

2020. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Lúzer vagy!
2020. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Épp most fejezem be a szeretősdit! Beleuntam! Már szinte semmibe vesz, csak hipp-hopp egy d.gás egy sz.pás és oké ő kivan elégítve de én hol maradok? S ha én nem érek rá pattog mint egy gumilabda ellenben, ha én tudok egy helyet alkalmat a talira olyankor sosem ér rá! Egyébként igen, az előző válaszolóknak igaza van. Épp ezt pofáztam neki , hogy kezdem megalázónak érezni! Hisz, egyebként is nemsokára esküvője lessz!! Ki kell ebből lépnem és emelt fővel távozni! Tiltottam mindenhonnan! Annyit nem ér, hogy miatta alázva érezzem magam! Ha mégis valahogy elérne , elpofázom neki , hogy bssza az asszonyt!

Szerintem te is elbsztad ezt Kedves kérdező. Jó igen "csak szexkapcs" , de attól még lehet kellő odafigyelést fordítani a másikra mint ember az emberrel. De ha kutyaként kezeli az egyik a másikat... Ki szereti magát megalázva érezni? Szerintem senki!

2020. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nemhogy ne menjen vissza hozzád hanem alázzon meg ő is és tegyen a külsődre bántó megjegyzéseket. Minimum ezt érdemled.
2020. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezek után, ha van benne némi tartás, sehogy.
2020. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Előbb kellett volna gondolkodnod. Ha annyira jó volt Vele miért szekáltad?


Egy próbát tehetsz: kérj Tőle bocsánatot. Ha nem is megy vissza Hozzád legalább egy kicsit enyhíted a megbántást.

2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Én az ő helyében le sem köpnélek.
2020. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!